Pol Mar, czyli świeże warzywa i owoce w twoim lokalu

Wybór rzetelnego dostawcy warzyw i owoców wcale nie musi być trudny. Dzisiaj poznasz firmę Pol Mar, która od lat zaopatruje lokale gastronomiczne w świeże warzywa i owoce, dzięki którym kucharze wyczarowują doskonałe, wytrawne dania i słodkie desery.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jaką ofertę ma firma Pol Mar?
– dlaczego warto zaufać temu dostawcy?
– z kim współpracuje Pol Mar?

Warzywa i owoce z całego świata

Bez względu na to, czy prowadzisz niewielkie bistro z polską kuchnią, włoską pizzerię czy restaurację serwującą orientalne dania, Pol Mar dostarczy ci niezbędne warzywa i owoce. W asortymencie firmy znajdują się między innymi świeże owoce i warzywa, ale również grzyby i zioła. Słowem – wszystko, czego potrzebuje kreatywny kucharz, by stworzyć zdrowe i smaczne dania dla gości o różnych gustach i potrzebach.

 

Produkty spożywcze są pozyskiwane od zaufanych producentów i dowożone na terenie całej Polski. Pokaźna flota wyspecjalizowanych samochodów – chłodni to gwarancja zawsze terminowych dostaw. Wysokiej klasy wyroby są przewożone w bezpiecznych warunkach, by docierały na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

 

Pol Mar - jakość, doświadczenie, solidność

Te cechy są ważne dla klientów twojego lokalu gastronomicznego, ale również dla ciebie jako przedsiębiorcy. Chcesz współpracować z najlepszymi, bo sam robić wszystko, by twoi goście byli zadowoleni w 100%. Firmie Pol Mar możesz zaufać. Od ponad 20 lat sukcesywnie dostarcza świeże produkty na czas i proponuje atrakcyjne ceny. Teraz nie musisz już zadowalać się produktami „z drugiej ręki”. Świeże warzywa i owoce zostaną dostarczone na konkretną godzinę pod wskazany adres bez względu na to, gdzie znajduje się twoja restauracja, bar lub pizzeria.

 

Pol Mar oferuje również możliwość przechowywania produktów spożywczych w optymalnych warunkach. Wystarczy, że skontaktujesz się za pomocą danych dostępnych na stronie internetowej i zapytasz o szczegóły takiej współpracy. Firma stawia klienta na pierwszym miejscu, więc możesz spodziewać się profesjonalnej i empatycznej obsługi.

 

A może jesteś przedstawicielem branży rolnej i chcesz regularnie sprzedawać swoje plony? Pol Mar zaprasza do kontaktu również ciebie. Lokalni producenci są wspierani, otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie i pewność, że ich produkty będą miały zbyt.

Pol Mar

Naturalne świeże warzywa i owoce.

Bogata oferta dla każdego

Pol Mar współpracuje z różnymi lokalami gastronomicznymi. Od barów z kochanymi przez Polaków kebabami, poprzez bary mleczne oferujące prostą, ale pyszną polską kuchnię, aż po ekskluzywne restauracje. Wśród klientów firmy znajdują się również obiekty typu bistro i fast food. Dla każdej z tych działalności priorytetem jest serwowanie wysokiej jakości dań, które podbiją serca gości i sprawią, że lokale będą pełne klientów.

 

Ty również zadbaj o to, by potrawy przygotowywane przez kucharzy mogły poszczycić się pełnią smaku i aromatu dzięki świeżym składnikom. Zajrzyj na stronę firmy Pol Mar, by poznać ciekawą i bogatą ofertę.

 

More from Julia Bortkiewicz
TOBAG
TOBAG - Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem wykładzin biurowych i elastycznych na...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *