Ogródek restauracyjny — jak go urządzić?

Ogródek restauracyjny to miejsce oblegane przez klientów, szczególnie latem. Do tego przedsięwzięcia trzeba się przygotować jednak dużo wcześniej. Wybór odpowiednich mebli oraz wystrój to bardzo istotne elementy. Jak więc zagospodarować ogródek restauracyjny, aby był bezpieczny, a nasi klienci czuli się w nim komfortowo?

Z tego artykułu dowiesz się:

Ogródek restauracyjny z parasolami nie musi być nudny

Ogródek restauracyjny to wizytówka lokalu. Powodzenie restauracji może zależeć właśnie od jego wystroju. Jeśli to, co klient widzi na pierwszy rzut oka, nie będzie estetyczne, nie będzie chciał skorzystać z usług. 

Zabezpieczenie konsumentów przed niespodziankami pogodowymi jest również bardzo ważną kwestią. Niestety na samą pogodę nie mamy wpływu, ale możemy w odpowiedni sposób zabezpieczyć naszych gości. Tu z pomocą przychodzą nam parasole ogrodowe. Na rynku dostępnych jest wiele modeli i rozmiarów takich przedmiotów. Dzięki temu w łatwy sposób dostosujemy praktyczny element do designu naszej restauracji. Dodatkowo są one bardzo łatwe w użytkowaniu, a nasi pracownicy nie muszą wkładać dużej siły w ich rozłożenie. Z ich pomocą stworzysz także niesamowitą wieczorną atmosferę, gdyż niektóre parasole mają możliwość zamontowania oświetlenia. Taką opcję udostępnia firma Big Flag, które zadbała nie tylko o solidność i trwałość, ale również ciekawy design.

Namioty reklamowe elementem marketingu

Ogródek restauracyjny w sezonie jest bardzo popularnym elementem, który widzimy praktycznie w każdej restauracji. Nie jest więc niczym dziwnym fakt, że nasz lokal powinien wyróżniać się czymś wyjątkowym, aby to właśnie nas klienci wybrali na spędzenie czasu z rodziną przy posiłku. Wyróżniającym się elementem naszego ogródka mogą okazać się namioty reklamowe. 

Big Flag proponuje je w pięciu różnych rozmiarach i oferuje ciekawe, dodatkowe możliwości, takie jak wykonanie drzwi, okien i lady czy druku. I to właśnie ta ostatnia opcja jest szczególnie pożądana w przypadku branży HoReCa. Na takim namiocie może pojawić się logo hotelu i restauracji. Taki zabieg znacznie podnosi prestiż obiektu, co pozytywnie wpływa na odbiór przez gości.

Big Flag

Producent namiotów i parasoli reklamowych

Big Flag — jakość, doświadczenie, solidność

Jako przedsiębiorca doskonale wiesz, jak ważne jest lokalne wsparcie. Dlatego restauratorzy często wybierają regionalne produkty, by usatysfakcjonować klientów niezwykłymi potrawami, ale też wesprzeć pobliskich producentów. Firmie Big Flag przyświeca podobna idea, więc ich parasole, namioty, flagi i inne elementy są wytwarzane tutaj, w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Użyte do produkcji tkaniny wykazują wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, co jest niebywale ważne dla klientów przebywających w ogródku. Bogata oferta sprawia, że z asortymentu wybierzesz produkty idealnie pasujące do designu czy rozmiaru przestrzeni wokół lokalu.

Big Flag realizuje zamówienia już od jednej sztuki dając ci możliwość monitorowania wszystkich etapów produkcji. Bezpieczeństwo i troska o twoje zadowolenie to priorytety firmy, więc możesz liczyć na profesjonalną obsługę, która pomoże ci dokonać najlepszego wyboru. Już dzisiaj odwiedź stronę Big Flag i przygotuj się na nadchodzący sezon.

More from Julia Bortkiewicz
Winnica Kędrów – zachwyć gości niepowtarzalnym smakiem i aromatem
Winnica Kędrów proponuje autorskie wina wysokiej jakości, które doskonale podkreślą kulinarne pozycje...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *