SALTANDMORE

xbg_footer-about.jpg.pagespeed.ic.WKZmz5KPir

SALTANDMORE - dystrybucja soli renomowanej firmy MALDON

Zajmujemy się dystrybucją soli renomowanej firmy MALDON. Sól morska w płatkach MALDON ze względu na wyjątkowy smak i teksturę jest ulubioną solą najlepszych kucharzy na całym świecie, takich jak: Jamie Oliver, Nigella Lawson, Nigel Slater.

Oryginalna sół morska

Oryginalna sól morska w płatkach Maldon, organiczna i koszerna, wspaniale komponuje się z drobiem, rybami, czerwonym mięsem, sosami, warzywami, deserami i zupami. Nie pozostawia gorzkiego posmaku w ustach. Sól jest produkowana w sposób tradycyjny od ponad 130 lat w regionie Essex w Anglii, zachowuje wszystkie naturalne składniki występujące w wodzie morskiej.

Njawyższa jakość produktu

Charakterystyczny kształt w formie płatków i piramidek sprawia, że sól Maldon trudno pomylić z produktami konkurencji. Używana jest przez profesjonalnych kucharzy na całym świecie. Głównymi jej odbiorcami są hotele i restauracje w których pracują znani kucharze wywodzący się ze szkół angielskich i francuskich. Sól morska Maldon to najwyższej jakości produkt posiadający certyfikaty żywności organicznej i koszernej. Sól Maldon, jest wyróżniona królewskim odznaczeniem rodziny brytyjskiej, przyznawanym rzemieślnikom i umożliwiającym dostawę towarów na dwór Jej Królewskiej Mości.

xsol-morska-maldon-570g-wiaderko-kateringowe-sea-salt-flakes.jpg.pagespeed.ic.bHL-DzUSsV
xsol-maldon-125g-sea-salt-flakes.jpg.pagespeed.ic.0e4-TqNg2M
xsol-morska-organiczna-maldon-w-mlynku-55g-wielokrotnego-uzytku.jpg.pagespeed.ic.0z3BvGPKwl
xsol-maldon-125g-wedzona-smoked-sea-salt-flakes.jpg.pagespeed.ic.3YlAylrKWG
xsol-maldon-500g-wedzona-smoked-sea-salt-flakes.jpg.pagespeed.ic.3PPwR3cRw3