Toaleta odporna na akty wandalizmu – jak ją  wyposażyć?

Publiczne toalety są często narażone na akty wandalizmu, co prowadzi do zniszczeń, kradzieży i braku higieny. W odpowiedzi na ten problem firma Faneco wprowadza innowacyjne rozwiązania w postaci wyposażenia toalet odpornych na dewastację. Dzięki ich asortymentowi można zapewnić bezpieczeństwo, ochronę i wysokie standardy higieny użytkownikom publicznych toalet, szczególnie w zakładach karnych i aresztach. W tym artykule przyjrzymy się wybranym produktom dostępnym na stronie Faneco i ich korzyściom dla społeczności.

Wandaloodporne głowice natryskowe.

Faneco oferuje między innymi głowice natryskowe wykonane ze stali nierdzewnej, również w wersji z regulacją nachylenia. Są odporne na uderzenia, zarysowania i inne uszkodzenia, które mogą być wynikiem aktów wandalizmu. Polecane zarówno do zakładów karnych, jak i miejsc o dużym natężeniu ruchu, jak na przykład MOPy często odwiedzane przez kierowców i turystów z różnych krajów.

Wandaloodporne misy WC.

W asortymencie Faneco znajdują się także wandaloodporne toalety, w tym kompaktowe zestawy z umywalkami. Te produkty, stworzone z solidnej stali nierdzewnej znajdują zastosowanie w zakładach penitencjarnych oraz innych miejsc narażonych na akty wandalizmu. Zajmują niewiele przestrzeni i składają się z zaworu, kranu, wylewki oraz przycisków. Są łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Faneco proponuje też wiszące misy WC w kolorze matowej czerni lub stali szlachetnej. W ofercie nie brakuje rozwiązań dla osób z niepełnosprawnościami – w asortymencie firmy znajduje się specjalnie zaprojektowana stojąca misa WC odpowiadająca na potrzeby użytkowników o ograniczonych zdolnościach ruchowych. 

Faneco

Toaleta odporna

Wandaloodporne pisuary.

Są przeznaczone do montażu natynkowego i wykonane z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej. Mogą być wykorzystywane z ręcznym systemem podtynkowym lub automatycznego spłukiwania. Doskonałe zarówno do zakładów karnych ze względu na swoje właściwości, jak i do toalet publicznych w hotelach, restauracjach czy centrach handlowych. Faneco zadbało o minimalistyczny design, a ponadczasowa, uniwersalna kolorystyka odnajdzie się tak samo dobrze we wnętrzach loftowych, jak i klasycznych. 

Wandaloodporne akcesoria.

Oferta Faneco to również lustro dedykowane w szczególności zakładom karnym. Jest wykonane z polerowanej stali nierdzewnej i wyjątkowo odporne na stłuczenia. Warto zwrócić uwagę też na wandaloodporny wieszak o podwyższonym stopniu odporności na wandalizm i maksymalnym udźwigu aż 6 kilogramów. W sklepie internetowym firmy znajdziemy także przegrodę międzypisuarową, zawór pisuarowy i miskę ustępową turecką. 

More from Julia Bortkiewicz
Meble ze stali nierdzewnej  SOMET — gwarancja jakości w twoim lokalu
Wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej gwarantują bezpieczeństwo i łatwość w utrzymaniu...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *