Es Gastro – profesjonalne zaplecze gastronomiczne

Czasami ciężko jest nadążyć za nowinkami gastronomicznymi, a tym bardziej wprowadzać je we własną działalność. Na szczęście – są firmy, które zajmują się tym profesjonalnie. W sektorze gastronomicznym działa Es Gastro, którym możesz zaufać.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego warto poznać Es Gastro?
– jaki asortyment proponuje firma?
– na jakie usługi możesz liczyć podczas współpracy?

Z pasji do gastronomii

To motto, które przyświeca firmie Es Gastro. Na rynku gastronomicznym działa już ponad 10 lat. Przez ten czas nabrała ogromnego doświadczenia i znajomości potrzeb swoich klientów. Pasjonaci gastronomii, w tym restauratorzy i szefowie kuchni, doskonale wiedzą, jak ważne jest zaplecze gastronomiczne. Kuchnia to serce restauracji, które ogrzewa jej wnętrze i czyni ją wyjątkową. To właśnie tam dzieje się magia, zachęcająca ludzi do odwiedzenia danego lokalu. Oczywiście inne aspekty, takie jak obsługa są również ważne, ale… to jednak kuchnia króluje.

 

Restauracja, czy kawiarnia pełna klimatu, dobrych ludzi i oczywiście pysznego jedzenia, jest marzeniem wielu osób. Kluczem dobrej kuchni jest niezawodny i profesjonalny sprzęt. Te ogólnodostępne rozwiązania detaliczne nie są zazwyczaj odpowiednie dla przedsiębiorstw. Gdzie można się w takim razie zgłosić po pomoc? Es Gastro to specjaliści w tej dziedzinie. Znają się na rozwiązaniach gastronomicznych i od podstaw pomogą dobrać sprzęt, jaki jest niezbędny do danego typu lokalu. 

Es Gastro w twojej kuchni

Dobrze zorganizowane zaplecze to komfort pracy kucharzy, a co za tym idzie — maksymalne zadowolenie gości. Wśród asortymentu Es Gastro czekają między innymi sprawdzone, solidne urządzenia takich marek jak Dajar, Stalgast, RM Gastro i REDFOX. W ofercie nie brakuje propozycji wyposażenia pizzerii, cukierni czy zmywarek gastronomicznych. 

 

Es Gastro proponuje również słynne wyroby Monini, idealne do przygotowywania zarówno wytrawnych, jak i słodkich potraw. Firma stawia na wysoką jakość, więc zapewnia produkty zaufanych marek, docenianych przez profesjonalistów takich, jak ty.

Es Gastro

Profesjonalny sprzęt.

Kompleksowa obsługa na każdym etapie

Es Gastro gwarantuje pełną opiekę od momentu rozpoczęcia współpracy. Stworzy projekt z uwzględnieniem twoich potrzeb i doradzi jaki sprzęt wybrać. Po podjęciu zakupowych decyzji możesz liczyć na sprawne dostarczenie produktów oraz ich profesjonalny montaż. Twoi pracownicy przejdą przez szkolenie, by prawidłowo i bezpiecznie korzystać z nowego sprzętu. Myślisz, że to już koniec współpracy? Nic bardziej mylnego. Firma gwarantuje efektywny serwis nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale również po nim.

W biznesie warto oszczędzić sobie nerwów i czasu na psujące się urządzenia oraz pieniędzy na kolejne wymiany i części. Właśnie do osób, które cenią sobie jakość i są nastawione na długą eksploatację skierowana jest oferta Es Gastro. Dbałość o klienta, profesjonalne podejście do tematu i oczywiście pełna pomoc – to atuty nie do przebicia.

More from Julia Bortkiewicz
Jednorazowe opakowania i naczynia w twoim lokalu
Jednorazowe opakowania sprawdzają się nie tylko w opcji na wynos.
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *