El Gastro — profesjonalna kuchnia kluczem do sukcesu

Restauracyjne zaplecze to miejsce, które powinno być zawsze czyste. Tutaj nie ma przestrzeni na niepotrzebne przedmioty, zużyte sprzęty i niefunkcjonalne meble. Jak wyposażyć kuchnię, by móc swobodnie pracować w higienicznych warunkach? Odpowiedzią jest El Gastro.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie meble do kuchni to najlepszy wybór?
– co proponuje El Gastro?
– dlaczego warto wybrać ich meble?

Meble do profesjonalnej kuchni

Jakie cechy powinny mieć? Muszą być przede wszystkim solidne i trwałe. W związku z tym, że w kuchni często panuje duża wilgoć, a meble są bezpośrednio narażone na kontakt z wodą, doskonałym wyjściem są regały, stoły czy zlewy ze stali nierdzewnej. Nie tylko nie ulegają korozji, ale są też wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. W restauracyjnych kuchniach często trzeba działać szybko, by zadowolić klientów. Kucharze potrzebują więc gwarancji, że podczas gwałtownych ruchów nie zniszczą wyposażenia.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Z gładkiej powierzchni bez problemu schodzą wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu produkty spożywcze nie mają kontaktu z zanieczyszczeniami. Jeśli dbasz o zdrowie swoich gości, nie ma lepszego rozwiązania. Meble od El Gastro cechują się odpornością na wysokie temperatury. Kucharz, stawiając gorący garnek na stole ze stali nierdzewnej ma pewność, że nie uszkodzi mebla.

El Gastro

meble ze stali nierdzewnej do profesjonalnych kuchni

El Gastro — oferta dla wymagających

Co konkretnie jest dostępne w ofercie firmy? W sklepie internetowym możemy swobodnie poruszać się po przygotowanych kategoriach, by sprawnie znaleźć szukane meble. Wśród mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej mamy między innymi solidne okapy w różnych formach, więc bez problemu trafisz na ten, który pasuje do kuchennej przestrzeni. Z kolei stoły robocze są w wersji centralnej lub przyściennej, by móc dopasować je do potrzeb pracowników i kubatury kuchni.

El Gastro proponuje również szafy gastronomiczne przelotowe o różnych wymiarach. Są wyposażone w półki i mają możliwość regulacji nóżek. Dzięki temu mogą być ustawiane nawet na nierównych powierzchniach. Regały magazynowe dostępne w sklepie internetowym mają różne głębokości, w zależności od zapotrzebowania. W ofercie znajdują się też dwukomorowe zlewy ze stali nierdzewnej. Są zaopatrzone w półki na chemię gospodarczą. Solidne wykonanie wszystkich mebli to cecha charakterystyczna El Gastro.

El Gastro — najlepsi dla najlepszych

Dlaczego warto wybrać El Gastro? Bo to doświadczona firma, która bada i analizuje potrzeby swoich klientów. Doskonale wie, jak ważna jest wysoka jakość gastronomicznych mebli, gwarantujących komfort pracy i bezpieczeństwo. Przechowywanie naczyń i sprzętu jest dzięki nim niezwykle wygodne i skuteczne. Meble ze stali nierdzewnej El Gastro odnajdą się w każdej przestrzeni gastronomicznej. Od restauracji, poprzez kawiarnie i cukiernie, aż do barów i food trucków. 

Już teraz przejdź do sklepu internetowego, by wybrać produkty niezbędne do prowadzenia działalności. Jeśli proponowane meble wolisz mieć w innych wymiarach, skontaktuj się z El Gastro, by wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Specjalnie dla ciebie stworzą elementy wyposażenia skrojone na miarę twoich potrzeb.

More from Julia Bortkiewicz
ESunbed
Esunbed – producent leżaków drewnianych
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *