Ekologiczne podejście do czystości, czyli poznajemy markę Higiena Serwis

O tym, jak w dzisiejszych czasach ważne jest proekologiczne podejście do biznesu, nie muszę wspominać. W dobie wszechobecnych plastikowych opakowań i środków zawierających toksyczne dla środowiska substancje warto pochylić się nad ofertą firmy, która dba o dobro naszej planety.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jaka jest misja marki Higiena Serwis?
– produkty jakich firm oferuje sklep internetowy?

Higiena Serwis — dlaczego jest godna zaufania?

Na co dzień dbasz o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów. Goście restauracyjni i hotelowi wybierają lokale nie tylko ze względu na doskonałą obsługę i jakość usług. Zwracają uwagę na czystość i komfort, dzięki którymi czują się jak u siebie w domu. Dlatego tak ważna jest troska o wysokiej jakości urządzenia i środki higieniczne, z których korzystają użytkownicy. Warto zwrócić uwagę również na sprzęt i preparaty będące narzędziami pracy ekipy sprzątającej. Czy są efektywne i bezpieczne? Czy są na tyle wydajne, że opłaca się je kupować? 

Jeśli zależy ci na pozytywnych odpowiedziach na te pytania, zacznij współpracę ze sklepem internetowym Higiena Serwis. To rzetelna firma mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zaufały jej tysiące klientów, a ty już dzisiaj możesz do nich dołączyć. Higiena Serwis proponuje wysokiej klasy produkty tworzone przez producentów, którzy realnie wprowadzili w życie działania mające na celu ochronę środowiska, a sama Higiena Serwis może pochwalić się posadzeniem aż 140 drzew, które w ciągu roku pochłaniają aż 840 kg tlenku węgla rocznie!

Higiena Serwis

Ekologiczne środki czystości

Tork, BulkySoft, Kiehl

Na pewno znasz te marki. Nie bez powodu ich produkty są często i chętnie wybierane przez przedsiębiorców. Dzięki sklepowi internetowemu Higiena Serwis masz do nich łatwy i szybki dostęp. Zaskoczą cię atrakcyjne, hurtowe ceny, za którymi stoją wysoka jakość i historia ochrony planety. Co konkretnie czeka na ciebie w hurtowni?

 

  • BulkySoft. W szczególności ich produkty z kategorii eko. To czyściwa papierowe z domieszką celulozy pochodzącej z recyklingu. Przyjemne w dotyku, delikatne, a jednocześnie trwałe. W ofercie firmy Higiena Serwis znajdują się też inne wyroby BulkySoft. To dozowniki, papiery toaletowe, chusteczki, higieniczne, mydła i inne propozycje niezbędne w branży HoReCa. 
  • Tork. Znana marka, która zwraca uwagę na zrównoważone opakowania. Prawie 90% z nich jest tworzona z odnawialnych surowców, a do 2025 roku wszystkie mają nadawać się do ponownego przetworzenia. Tutaj warto zwrócić uwagę na takie produkty jak papier toaletowy Mid-size bez gilzy, pozwalający na zmniejszenie śladu węglowego o 11%. Odkryj system niekończących się ręczników Tork PeakServe Continous, dzięki któremu można spakować 2x więcej ręczników, co przekłada się na rzadszy transport. Dla dektora HoReCa powstały też serwetki gastronomiczne Tork Xpressnap Fit z dyspenserami ograniczającymi ilość wyrzucanych, ale niewykorzystanych serwetek o ponad 50%. W ofercie hurtowni również dozowniki o różnym zastosowaniu, kosze, mydła, czyściwa czy nakładki na WC. 
  • Kiehl. Producent środków do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni. Wśród preparatów z kategorii eko warto zwrócić uwagę na Vinox Eco — efektywny i szybki w działaniu płyn do usuwania tłuszczu i wapnia, szczególnie polecany do kuchni. Kolejnym produktem jest Sanikal Eco do usuwania brudu z umywalek, muszli toaletowych i desek WC. Polecany zarówno do restauracyjnych, jak i hotelowych łazienek dla gości.

Higiena Serwis oferuje również produkty innych, uznanych marek. Bogaty asortyment sprawia, że zakupy są sprawne, ponieważ wszystkie niezbędne środki i sprzęty znajdują się w jednym miejscu. Już teraz odwiedź sklep internetowy, by wyposażyć swój lokal w wysokogatunkowe i skuteczne środki powstałe z poszanowaniem środowiska.

 

More from Julia Bortkiewicz
Wyposażenie lokalu gastronomicznego — jakie wybrać?
Wybór wyposażenie lokalu gastronomicznego nie jest łatwy. Zobacz, na co warto zwracać...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *