Dachówki stalowe GERARD – w czym tkwi sekret ich wyjątkowości?

Oryginalny, nowoczesny dach jest widoczny z daleka. Wzbudza podziw i skłania do przemyśleń nad swoim własnym domem. Być może wymiana dachu powinna nastąpić właśnie teraz? Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić zjawiskowe dachówki, musisz poznać produkty marki GERARD.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jaki stop metalowy jest najlepszy na dach?
– czym charakteryzuje się struktura dachówek GERARD?
– co warto wiedzieć o posypce z kamienia naturalnego?

 

Stalowe love

W Polsce na szczęście nie jesteśmy zagrożeni niszczycielskimi tornadami w takiej skali, jaką często widujemy na Zachodzie. Jednak klimat się zmienia. Burze, które niegdyś skłaniały nas do przypatrywania się im przez okno, dzisiaj wzbudzają strach. Intensywne opady deszczu w połączeniu z porywistym wiatrem są niebezpieczne nie tylko dla osób przebywających na zewnątrz. Nasze domy również są narażone na zniszczenia.

 

Dlatego solidny dach to priorytet bez względu na to, w jakim regionie kraju mieszkasz. Z czego powinien być wykonany? Na podstawie badań i prac rozwojowych marki GERARD wiemy już, że to dachówki aluminiowo-cynkowe są najbardziej odporne na okoliczności atmosferyczne. Nawet po 30 latach są pozbawione korozji i nadają się do dalszej eksploatacji. Ten stop został sprawdzony na całym świecie, w różnych warunkach, również tych najtrudniejszych. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że twoje dachówki będą cechować się wysoką jakością i możliwie największą trwałością, będą to stalowe dachówki GERARD.

O tej wysokiej jakości produktów marki GERARD świadczy wieloletnie doświadczenie zapewniające doprowadzenie procesów produkcyjnych do perfekcji. Technologia blachodachówki z posypką powstała już w 1957 roku, a jedna z nich, model Heritage, niezmiennie od 1968 roku znajduje się w ofercie. Aby zapewnić ci komfort i poczucie bezpieczeństwa, GERARD oferuje aż 50-letnią, pełną gwarancję na swoje produkty. To zdecydowanie ogromna wartość dodana, jakiej nie sposób spotkać na rynku w innych miejscach.

Dachówki GERARD - innowacyjna technologia

Co sprawia, że są tak chętnie wybierane? Dlaczego na każdym polu prześcigają konkurencję? Tutaj nie ma sekretów. Technologia stosowana do produkcji dachówek GERARD jest transparentna, co moim zdaniem jest gwarancją rzetelności. Jak powstają te blachodachówki? Proces polega na chemicznym zespoleniu warstw wysokiej jakości surowców w stalowe panele. Całość po złączeniu skutkuje wytrzymałością i trwałością.

 

Jednak dach, poza oczywistą rolą zapewniania bezpieczeństwa pełni też rolę dekoracyjną. GERARD zadbał i to ten aspekt, dlatego swoje blachodachówki proponuje w różnych wzorach i kolorach. Od klasycznych do nowoczesnych produktów, zawsze najwyższej jakości. 

GERARD

Dachówki

Posypka z naturalnego kamienia

Już sama nazwa brzmi… designersko. Kamień naturalny to surowiec nie tylko wyjątkowo trwały, ale też często stosowany ze względu na swój zjawiskowy wygląd. Ten fakt jest umiejętnie wykorzystany przez markę GERARD. Asortyment firmy jest bogaty w blachodachówki pokryte naturalnym granulatem skalnym otoczonym ceramiczną powłoką. Dostępna jest szeroka gama kolorów, od tych inspirowanych naturą, po oryginalne odcienie, które sprawiają, że dom zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. 

 

Dla miłośników odważnych rozwiązań i łamania schematów powstały dachówki GERARD CORONA i GERARD ALPINE. Mają ciekawe struktury nadające dachom unikatowego charakteru. Fani klasycznych, eleganckich rozwiązań na pewno zwrócą uwagę na modele GERARD ELEGANTA i GERARD CLASSIC, łączące solidność z ponadczasową estetyką. A to nie wszystkie propozycje! Zajrzyj na stronę marki GERARD, by poznać więcej możliwości i już niebawem cieszyć się nowym dachem.

More from Julia Bortkiewicz
Lolly Polly
Nasza oferta pełna jest przede wszystkim wybornych słodkości – ciasteczek, cukierków i...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *