Meble ze stali nierdzewnej  SOMET — gwarancja jakości w twoim lokalu

Wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej gwarantują bezpieczeństwo i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dzisiaj poznasz SOMET — producenta wyrobów, które są niezbędne w przemyśle produkcyjnym czy szeroko pojętej branży spożywczej.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym zajmuje się SOMET?
– jakie cechy wyróżniają firmę na tle konkurencji?
– jakie meble i wyroby ze stali nierdzewnej oferuje SOMET?

SOMET — doświadczenie, profesjonalizm, pasja

Rodzinna firma — to już brzmi dobrze. W takich przedsiębiorstwach liczy się jakość, a nie ilość. Nowoczesne technologie, a nie ciągłe stanie w miejscu. SOMET może się pochwalić ogromnym doświadczeniem. Powstał w 1967 roku i od tego czasu regularnie wyposaża masarnie, ubojnie czy piekarnie w produkty zapewniające komfortową i efektywną pracę. Od ponad 20 lat współpracuje z firmami na terenie całej Europy, które doceniły SOMET za wysoką jakość, rzetelność i solidność.

 

Ta polska firma z tradycjami zdaje sobie sprawę z tego, że kto nie idzie z duchem czasu, ten stoi w miejscu. Dlatego stale rozwija się i ulepsza technologię gwarantującą najwyższą klasę swojego asortymentu. Własny park maszynowy, wykwalifikowana kadra i wiedza zdobyta na przestrzeni lat owocują zdobyciem zaufania tysięcy zadowolonych klientów. Ty możesz stać się jednym z nich.

 

Dlaczego SOMET?

W tej firmie pracują ludzie, którzy doskonale znają się na tej branży i chętnie dzielą się zdobytą wiedzą. Możesz skontaktować się z nimi zawsze, gdy będziesz potrzebować pomocy podczas zakupu produktów ze strony internetowej. Podpowiedzą, jakie rozwiązanie sprosta twoim wymaganiom. Jesteś zabieganą osobą, która nie ma czasu na zastanawianie się, które propozycje będą najlepszą opcją dla twojego lokalu? Tutaj możesz liczyć na kompleksową obsługę. Od doradztwa, poprzez produkcję aż po dostawę i montaż. To takie proste!

 

SOMET dba zarówno o nowych, jak i stałych klientów. Przy dłuższej współpracy możesz liczyć na atrakcyjne zniżki, a nawet jako nowy kontrahent otrzymujesz możliwość zamówienia konstrukcji ze stali nierdzewnej o niestandardowych wymiarach. Warto śledzić stronę internetową firmy, by być na bieżąco z nowościami. Pojawiają się regularnie, by podnosić komfort pracy w branży produkcyjnej, przemyśle spożywczym, przetwórstwie mięsnym, czy piekarniach. SOMET z sukcesem wyposaża również zaplecza produkcyjne i sanitarne.

SOMET

Meble ze stali nierdzewnej.

Bogaty asortyment dla wymagających

Co dokładnie czeka w ofercie? SOMET zapewnia produkty wspomagające zachowanie standardów higieny. U producenta zamówisz więc dozowniki, stojaki, sterylizatory czy kosze na śmieci. Przejrzyj też propozycje wózków transportowych ze stali nierdzewnej o różnych rozmiarach i zastosowaniach. Wysokiej jakości meble, szafy i regały również należą do podstawowych elementów wyposażenia miejsc, w których należy szczególnie dbać o czystość i higienę.

 

SOMET oferuje stoły, zlewozmywaki, kije wędzarnicze i inne akcesoria, które skutecznie usprawniają pracę. Odwiedź stronę firmy już dzisiaj pamiętając, że obsługa jest gotowa na twoje pytania. 

More from Julia Bortkiewicz
Komserwis
Komserwis zajmuje się produkcją mebli miejskich. Od lat pozytywnie zmienia wizerunek i...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *