Nano-srebro w branży HoReCa, czyli jak czyścić skutecznie?

Restauracje i obiekty noclegowe z zapleczem gastronomicznym nie mają łatwo. Goście bardzo chętnie wystawiają negatywne opinie dotyczące nie tylko smaku dań i wystroju wnętrz, ale również czystości. Akurat na ten ostatni problem rewelacyjnie odpowiada marka nanomax®.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jak skutecznie czyścić grill i piekarnik?
– których produktów używać w kuchniach?
– jaki preparat jest najlepszy do łazienek?

Jakość i wydajność w jednej butelce

Grille, piekarniki i okapy kuchenne to zbiorowiska zanieczyszczeń. Tłuszcz i przypalenia powstałe podczas gotowania mogą przenieść się na inne potrawy, co jest karygodnym wykroczeniem w każdym, szanującym się lokalu gastronomicznym. Wszyscy wiemy, jak trudne bywa efektywne czyszczenie nawet wysokiej jakości sprzętów. Wystarczy tylko jeden produkt, by skutecznie pozbyć się nawet wieloletnich zabrudzeń.

 

Profesjonalny preparat do czyszczenia nanomax® dedykowany grillom, piekarnikom, szybom kominkowym, wędzarniom i okapom kuchennym doskonale rozpuszcza tłuszcz i usuwa spieczone resztki składników spożywczych. Posiada nano-komponenty, w tym trwałe nano-srebro atomowe, bezkonkurencyjne w porównaniu do niesolidnego jonowego.

 

Jakie jeszcze zalety ma ten innowacyjny preparat? Jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu. Funkcjonalny trygger, szczelna nakrętka i butelka wykonana z bezpiecznych tworzyw to kolejne z walorów, które docenili przedsiębiorcy. Jest niezwykle wydajny i wysoce skoncentrowany. Możliwość rozcieńczenia wynosi aż 1:50 w koncentratach i do 1:4 w produktach gotowych do użytku. Jeśli jeszcze nie zagościł w twojej kuchni, najwyższy czas to zmienić.

W kuchni niech się błyszczy

Wyżej wymieniony środek to nie wszystko, co proponuje nanomax®. Warto poznać również preparat, który nie tylko skutecznie czyści blaty, ceramikę, glazurę, zlewozmywaki, armaturę i urządzenia AGD, ale też nadaje im połysk. W składzie posiada między innymi aktywne cząsteczki nano-srebra, dzięki którym pielęgnuje powierzchnie. Ma delikatny, przyjemny zapach i nie zawiera związków fosforowych.

 

Przyda ci się również środek do stali nierdzewnej. Sprzęty i meble pozostające na zapleczu gastronomicznym wymagają regularnej pielęgnacji. W końcu mają bezpośredni kontakt z żywnością. Usuwa brud, kurz i tłuste ślady. Głęboko penetruje powierzchnię pozostawiając ją czystą i lśniącą, z dodatkową warstwą ochronną.

Nanomax

Profesjonalne preparaty do czyszczenia.

Łazienka gotowa na gości

Kolejna propozycja to idealny produkt zarówno do restauracji, jak i hoteli i innych obiektów noclegowych. Czysta łazienka to podstawa w każdym miejscu, z którego regularnie korzystają klienci. Środek nanomax® idealnie nadaje się do kabin prysznicowych, armatury, płytek ceramicznych, fug, muszli, pisuarów, brodzików, umywalek i glazury. Ta długa lista elementów wyposażenia łazienki musi lśnić i zachęcać do swobodnego korzystania.

 

Preparat nie zostawia zacieków, co pozytywnie wpływa na walory estetyczne wnętrza. Ma aktywne substancje powierzchniowo czynne, dzięki którym dociera do najtrudniej dostępnych fragmentów, skutecznie je czyszcząc. Świetnie radzi sobie z usuwaniem resztek mydła, kosmetyków i kamienia. Jego ogromną zaletą jest wydajność i wielofunkcyjność. 

 

Marka nanomax® to nieoceniony pomocnik w prowadzeniu czystego, bezpiecznego lokalu. Warto odwiedzić sklep internetowy, by zapoznać się ze wszystkimi propozycjami. Twoi goście na to zasługują.

 

More from Julia Bortkiewicz
Elgastro
Meble ze stali nierdzewnej do profesjonalnych kuchni.
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *