Gastro Rent, czyli nie kupuj, a wypożyczaj

Prowadzisz niewielki lokal gastronomiczny i nie masz dużego zaplecza na sprzęty i akcesoria? A możesz planujesz organizację imprez w ogrodzie i brakuje ci wyposażenia? Zamiast wydawać pieniądze na nowe produkty, po prostu je wypożycz.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego warto wypożyczać sprzęt gastronomiczny?
– co oferują dobre wypożyczalnie?
– gdzie najlepiej jest wypożyczyć akcesoria?

Dopięte na ostatni guzik

Duże imprezy wymagają solidnych przygotowań. Wesela, okrągłe urodziny, wieczory kawalerskie czy ogrodowe eventy muszą być doskonale obsłużone, by twoi goście byli zadowoleni. Nie musisz wydawać horrendalnych sum, by zaspokoić wszystkie potrzeby. Wystarczy, że wypożyczysz sprzęt, który ułatwi pracę obsłudze i zadowoli klientów. Główną zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście duża oszczędność pieniędzy.

Jeśli tego typu wydarzenia organizujesz tylko raz na jakiś czas, nie musisz ponosić kosztów zakupu nowych naczyń, sztućców czy mebli. O wiele lepszym wyjściem jest współpraca z zaufaną wypożyczalnią, która oferuje akcesoria wysokiej jakości. Po użyciu wystarczy je doprowadzić do pierwotnego stanu i zwrócić. Teraz za ułamek ceny możesz wykorzystać wysokogatunkowe produkty, dzięki którym zorganizujesz niezapomniane imprezy.

Co możesz wypożyczyć?

Wszystko zależy od miejsca, z którym zdecydujesz się na współpracę. Wypożyczalnia Gastro Rent może się pochwalić szeroką ofertą zapewniającą wyposażenie lokalu czy eventów outdoorowych. Na stronie są przejrzyste kategorie, więc bez problemu znajdziesz to, czego aktualnie potrzebujesz. Porcelana, szkło czy sztućce są utrzymane w minimalistycznym stylu, abyś mógł dopasować je do praktycznie każdej aranżacji dodając dekoracje w konkretnym stylu.

Przejrzyj propozycje podgrzewaczy i warników, które znacznie podwyższają standard imprez i sprawiają, że zarówno obsługa jak i goście mają komfortowe warunki. Dostępne stoły i obrusy mają klasyczne formy, a sprzęt ogrodowy zakłada organizację grilla nawet podczas wietrznej pogody. A może potrzebujesz zaopatrzyć kuchnię w niezbędne akcesoria? Garnki, chochle czy pojemniki termoizolacyjne pozwolą kucharzom sprawnie i wydajnie pracować. Na stronie czekają również wózki kelnerskie, dzięki którym personel może bezpiecznie wydawać większą ilość dań jednocześnie.

Wypożyczalnia sprzętu

Gastronomicznego

Dlaczego warto współpracować z Gastro Rent?

To właśnie tutaj możesz liczyć na profesjonalną, ale również sympatyczną obsługę. Nie masz pewności, jakie akcesoria przydadzą się podczas zaplanowanej imprezy? Specjaliści z Gastro Rent chętnie podpowiedzą co i w jakich ilościach zapewni doskonały serwis i wygodę gości. Gwarantują wysoką jakość sprzętu i akcesoriów, które proponują w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pomorska firma zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych organizacją mniejszych i większych imprez bez ponoszenia dużych kosztów. Oszczędności są ważne zwłaszcza teraz, gdy wszechobecna drożyzna odstrasza gości. Dzięki Gastro Rent możesz zaproponować korzystne ceny swoim klientom, którzy polecą innym twój wyjątkowy lokal.

More from Julia Bortkiewicz
Winnica Płochockich
Polski producent wina.
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *