Rem-Pack, czyli jak prowadzić gastronomię w zgodzie z naturą

Proekologiczny styl życia to coraz częstsza droga wybierana przez Polaków. Nasze społeczeństwo podejmuje świadome wybory, które nie mają negatywnie wpływać na środowisko naturalne. Czy twój lokal nadąża za tym trendem?

Z tego artykułu dowiesz się:

– w jaki sposób prowadzić zrównoważony biznes gastronomiczny?
– gdzie kupić jednorazowe, ekologiczne produkty?
– co czeka na ciebie w sklepie Rem-Pack?

Natura nie lubi plastiku

W obecnych czasach spotykamy się z pewnym dysonansem ekologicznym. Z jednej strony, media głośno i donośnie krzyczą o tym, że nasza planeta potrzebuje pomocy i należy znacznie ograniczyć zużycie plastiku. Z drugiej strony — sklepy, markety i hurtownie często karmią nas produktami spożywczymi zapakowanymi w plastikowe pudełka. Podobnie jest w restauracjach, gdzie goście oczekują, że zupa na wynos nie będzie podana w wiaderku wykonanym ze szkodliwego materiału.

Dlatego warto wejść we współpracę z zaufanym dostawcą ekologicznych rozwiązań. Dzięki nim zminimalizujesz lub nawet całkowicie zrezygnujesz z plastikowych opakowań. Jeśli organizujesz duże imprezy plenerowe, warto pomyśleć również o wykorzystaniu papierowych talerzyków i tacek. Nie trzeba ich myć w ogromnych ilościach wody, co również pozytywnie wpływa na środowisko. Biodegradowalne produkty zostaną docenione przez twoich klientów.

Idziemy na zakupy!

I to bez wychodzenia z biura. Wystarczy odwiedzić sklep internetowy Rem-Pack, by zapoznać się z bogatą ofertą jednorazowych opakowań, naczyń i propozycji kompleksowego zaopatrzenia cukierni, burgerowni czy firm cateringowych. Rem-Pack umiejętnie łączy wysoką jakość proponowanych produktów z poszanowaniem środowiska. Na wirtualnych półkach sklepu online często możesz zobaczyć nowy asortyment, wybrany dla twojego lokalu z niezwykłą starannością.

Kto powinien skorzystać z oferty firmy? Rem-Pack zaprasza do współpracy zarówno duże restauracje, jak i niewielkie bary. Hotele z zapleczem gastronomicznym, sklepy, piekarnie, cukiernie, sale weselne, zakłady produkcyjne, szkoły i przedszkola to miejsca, w których szczególnie warto zadbać o komfort użytkowników nie rezygnując z troski o środowisko.

Rem-Pack

Papierowe Opakowania

Rem-Pack - od burgera do homara

Co dzisiaj oznacza luksus? To przede wszystkim maksymalna wygoda poparta wysoką jakością używanych produktów. Dzisiaj mniej ważny jest design ociekający złotem. Świadomość niszczenia planety poprzez konsumpcjonizm jest aktualnie bardzo wysoka, więc odwiedzając restaurację zdecydowanie stawiamy na jakość potraw, wykorzystanie regionalnych składników i zwracamy uwagę na podejście do ekologii. Rem-Pack doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc w swoim sklepie proponuje między innymi opakowania na wynos, ale też środki czystości czy rękawiczki dla każdego rodzaju lokalu gastronomicznego.

Prowadzisz burgerownię? Jesteś właścicielem pizzerii? A może twoi goście rozkoszują się owocami morza? W każdych okolicznościach warto postawić na ekologiczne rozwiązania, za które zostaniesz doceniony przez klientów. Rem-Pack oferuje również naczynia, serwetki, obrusy, papierowe torby i inne akcesoria pozwalające iść z naturalnym trendem. Odwiedź ich stronę internetową, by zapoznać się ze wszystkimi propozycjami. 

More from Julia Bortkiewicz
Buchcik, czyli gdy polska tradycja spotka się z kuchnią orientalną
Buchcik to polska marka, która specjalizuje się w produkcji parowanych wyrobów. Poznaj...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *