Jednorazowe opakowania i naczynia w twoim lokalu

Jednorazowe opakowania doskonale sprawdzają się podczas imprez plenerowych i dają gościom możliwość zabrania potraw na wynos z restauracji. Warto postawić na produkty wysokiej jakości, by transportowanie dania były bezpieczne.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie produkty oferuje firma Gastropak?
– co znajduje się w ofercie ekologicznych opakowań?
– dlaczego warto rozpocząć współpracę z Gastropak?

Gastropak - kompleksowa oferta dla HoReCa

Gastropak to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, która oferuje hurtową i detaliczną sprzedaż jednorazowych opakowań i innych produktów dedykowanych branży HoReCa. Współpracuje z renomowanymi markami, by swoim klientom dostarczać tylko wysokiej jakości, sprawdzony asortyment. Co dokładnie znajduje się w ofercie?

To między innymi ekologiczne opakowania, o których szerzej opowiem za chwilę. Czekają też folie, aluminiowe foremki, kubki, filiżanki i miski. Dużą popularnością cieszą się również pojemniki cateringowe, sałatkowe i na zupę. Do ciast powstały opakowania cukiernicze, a do zapakowania pysznych obiadów na pewno przydadzą się styropianowe pojemniki. Wszystkie rozwiązania są dostępne od ręki, nie musisz czekać na ich produkcję.

 

Ukłon dla Matki Natury

Konsumenci coraz częściej pytają o biodegradowalne opakowania. Świadomość Polaków w zakresie ekologii jest coraz większa, więc i w twoim lokalu powinno znaleźć się miejsce na jednorazowe pojemniki i inne akcesoria, które nie szkodzą środowisku. Gastropak oferuje więc całą gamę możliwości, aby w twojej restauracji, pizzerii czy barze pojawiły się produkty o charakterze ekologicznym.

To między innymi lunchboxy z różną ilością przegródek, kubki, talerze, miski i sztućce. Niektóre z nich są wykonane z papieru, inne z trzciny cukrowej czy bioplastiku. Dzięki inwestycji w takie produkty udowodnisz swoim gościom, że idziesz z duchem czasu i twoja firma jest świadoma kondycji naszej planety. Przy czym nie rezygnujesz z wysokiej jakości, która pozytywnie wpłynie na renomę lokalu.

 

Gastropak

Jednorazowe opakowania i naczynia

Dlaczego Gastropak?

To idealny kontrahent, jeśli zależy Ci na dostępności produktów, terminowej dostawie i najwyższej klasy produktach. Wieloletnie doświadczenie na rynku to gwarancja rzetelności i solidności. Gastropak to zespół profesjonalistów, którzy w każdej chwili są gotowi, by doradzić ci podczas dokonywania zakupowych decyzji. 

Firma kieruje swoją ofertę do szeroko rozumianej branży HoReCa, a więc do restauracji, hoteli z zapleczem gastronomicznym, pizzerii, barów, kawiarni i cukierni. Odwiedź stronę Gastropak, obejrzyj aktualny asortyment i skontaktuj się z jednym z oddziałów, by już niebawem otrzymać nowe opakowania, naczynia i sztućce.

 

More from Julia Bortkiewicz
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *