Dobra hurtownia gastronomiczna – jak ją wybrać?

Czym charakteryzuje się dobra hurtownia gastronomiczna? Na co zwracać uwagę decydując się na współpracę? Dzisiaj dowiesz się, jaka firma odpowie na wszystkie potrzeby przedsiębiorców z sektora HoReCa.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jak powinien wyglądać asortyment hurtowni gastronomicznej?
– które usługi są ważne?
– jaką firmę polecam?

Idealna hurtownia gastronomiczna, czyli jaka?

Wszyscy chcemy kupować produkty najwyższej jakości. Bez względu na to, czy szukamy mebli wypoczynkowych do salonu, czy sprzętu gastronomicznego do restauracji chcemy mieć pewność, że nas nie zawiodą. Dlatego decydując się na współpracę z hurtownią warto dokładnie zapoznać się z jej asortymentem. Czy w ofercie znajdują się urządzenia renomowanych marek? Jeśli tak, to już pierwszy krok do sukcesu. Poważani producenci też zwracają uwagę na to, które firmy dystrybuują ich produkty.

Zobacz, z kim współpracuje twoja hurtownia. Takie firmy jak Dajar czy Stalgast są synonimami solidności, więc jeśli to ich sprzęty są dostępne do zakupu, jesteś na bardzo dobrej drodze. 

Oferta hurtowni powinna być aktualna. Restauracje, bary i pizzerie oczekują dostępności nowych propozycji, by podnosić poziom swoich usług i zyskiwać kolejnych zadowolonych klientów. 

Kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Dobra hurtownia gastronomiczna oferuje fachowe doradztwo. To standard, jaki powinna oferować każda firma z tej branży. Jednak istnieją miejsca, które proponują jeszcze więcej. Na przykład łódzkie Es Gastro – tutaj masz możliwość otrzymania projektu zaplecza gastronomicznego stworzonego pod twoje indywidualne potrzeby.

Kolejną, dobrą praktyką jest montaż zakupionych sprzętów oraz szkolenie personelu. Dzięki temu masz pewność, że wszystko zostanie podłączone prawidłowo, a obsługa będzie mogła pracować bezpiecznie i wydajnie.

Es Gastro proponuje również serwis zakupionych urządzeń, nawet po okresie gwarancyjnym. W asortymencie firmy znajdują się akcesoria, części i chemia dedykowana oferowanym sprzętom. Możesz więc liczyć na pełną opiekę.

Es Gastro

Wyposażenie Gastronomiczne

Es Gastro - doświadczenie, rzetelność, solidność

To cechy charakteryzujące dobrą hurtownię gastronomiczną na pewno doceniasz i chcesz, aby twoja firma również była z nimi kojarzona. Es Gastro może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Przez ten czas na bieżąco aktualizowała (i wciąż to robi!) swoją ofertę, by proponować ci zaawansowane rozwiązania najwyższej jakości.

Z ich oferty korzystają ekskluzywne restauracje, pizzerie, bary, bistra i kawiarnie w całej Polsce. Ty również możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów i przenieść swój lokal na kolejny poziom – pełen innowacji i indywidualnych idei.

1
1
More from Julia Bortkiewicz
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *