Wybieramy nowoczesne systemy podłogowe Alfa System

Poszukując ciekawych rozwiązań podłogowych dla branży HoReCa trafiłam na ofertę firmy Alfa System. To zespół doświadczonych pasjonatów designu, którzy od lat umiejętnie łączą wysoką jakość, funkcjonalność oraz ponadczasową estetykę. Wspólnie zobaczmy, jakie kolekcje systemów podłogowych na nas czekają.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie podłogi LVT oferuje Alfa System?
– czym charakteryzują cię wykładziny PCV i dywanowe?
– dlaczego warto wybrać posadzki anhydrytowe?

Wysokiej jakości podłogi LVT dla twojego biznesu

Płytki i panele winylowe Alfa System to propozycja dla wymagających. Kolekcje nowoczesnych, luksusowych podłóg LVT sprawdzają się w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Są więc doskonałym rozwiązaniem dla restauracji, hoteli i innych obiektów noclegowych. Kolekcje tych podłóg nawiązują swoją estetyką do natury, tym samym wpisując się w aktualne trendy wnętrzarskie. Co dokładnie czeka w ofercie?

To sześć autorskich kolekcji, które zachwycają misternym wzornictwem i przyjemną dla oka kolorystyką. Wzory na płytach i panelach wiernie odwzorowują drewno, kamień naturalny (w tym bardzo modny łupek). Niektóre modele wspaniale nadają się do zastosowania we wnętrzach urządzonych w awangardowy sposób. Wielobarwne propozycje pełne ciekawych struktur skutecznie przyciągają wzrok.

Wykładziny dywanowe i PCV od Alfa System

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje wysokiej jakości wykładziny, które sprawdzają się zarówno w branży HoReCa, jak i innych lokalach. Są chętnie wybierane przez instytucje oświatowe, szpitale, biura, obiekty przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Alfa System współpracuje z najlepszymi producentami, by oferować niezawodne produkty. Będąc na stronie internetowej firmy przejrzałam logotypy marek dostarczających swoje wyroby. Wśród nich są między innymi LG Hausys, Workwerk czy Benzton, a więc nazwy identyfikowane z niezawodnością i solidnością. Ciebie też zachęcam do odwiedzenia strony Alfa System, szczególnie do zakładki z realizacjami. Potrafią zainspirować do zmian.

Alfa System

Wykładziny dywanowe

Wylewki anhydrytowe - czy są dla ciebie?

To innowacyjne rozwiązanie o niewielkiej wadze, które cechuje się wysokim czynnikiem przewodzenia ciepła. Wylewki anhydrytowe wykonywane przez Alfa System zakładają korzystanie z wysokiej jakości produktów marki Lafarge. Jastrych Agilla Sols A ma właściwości samopoziomujące i nie wymaga zbrojenia. Posiada wysokie parametry wytrzymałościowe i doskonale nadaje się do ogrzewania podłogowego. To bezpieczny, ekologiczny produkt o różnorodnym zastosowaniu: na warstwie pośredniej, termoizolacyjnej (i/lub wygłuszającej), na podkłady podłogowe z ogrzewaniem podłogowym i jako jastrych na podłogi podniesione.

Nie masz pewności, które rozwiązanie wpisze się w twoje potrzeby? Zachęcam cię do kontaktu z Alfa System. Profesjonalna, życzliwa obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi, który wybór będzie najlepszy. Tylko krok dzieli cię od posiadania nowej, funkcjonalnej i estetycznej podłogi.

 

More from Julia Bortkiewicz
Mebrest
Mebrest - Meble dla domu i gastronomi
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *