Winnica Kędrów – zachwyć gości niepowtarzalnym smakiem i aromatem

Faliszowice. To tam na 2 ha żyznej, lessowej gleby znajduje się uprawa winogron na białe i czerwone wina. Winnica Kędrów to miejsce z tradycjami, w którym pracują profesjonaliści i pasjonaci dbający o produkcję wina na każdym etapie jego tworzenia

Z tego artykułu dowiesz się:

– jak powstała Winnica Kędrów?
– jakie wina oferuje?
– dlaczego warto z nią współpracować?

Winnica Kędrów — z miłości do natury

Ta pasja nie bierze się znikąd. W przypadku właścicieli winnnicy — Pani Justyny i Pana Łukasza, mieli oni styczność z przyrodą już najmłodszych lat. Pomysł na własny biznes zrodził się po odwiedzeniu winnic w RPA, Kalifornii, Włoszech i na Węgrzech. To właśnie podczas tych podróży zrodziła się idea, by rozpocząć produkcję wina tutaj, w Polsce. Właściciele zaczęli od posadzenia czterystu krzewów, a w całe przedsięwzięcie zaangażowali rodzinę. Zbiórka owoców, ich selekcja i butelkowanie odbywają się pod czujnym okiem dzieci, rodziców i dziadka.

Dzisiaj Winnica Kędrów to 2 ha ziemi, która rodzi doskonałe winogrona o różnych odmianach. Wina białe powstają z takich szczepów, jak riesling, siegerrebe, johaniter, seyval blanc, solaris, muskaris i muscat odesk. Czerwone trunki zawdzięczają swój smak i aromat odmianom riesling i zweigelt. Niezwykłe zamiłowanie do natury jest gwarancją powstawania najwyższej jakości win. Każdy etap produkcji jest wykonywany ze 100% zaangażowaniem, dbałością i starannością.

Poznaj polskie wina z Faliszowic

Winnica Kędrów proponuje zarówno białe, jak i czerwone wina. Różnorodność smaków świetnie sprawdzi się w twojej restauracji, aby kelnerzy mogli rzetelnie polecać trunki dopasowane do konkretnych dań.

W winnicy czekają:

  • białe, wytrawne wino Keder zachwycające owocowym smakiem, o wyczuwalnym aromacie jabłek, cytrusów i brzoskwiń
  • białe, półwytrawne wino Jute dla miłośników lekkich pozycji, pełnych zapachu gruszek, jabłek i brzoskwiń
  • białe, półwytrawne wino Anetum o zdecydowanym smaku i aromacie kwiatów czarnego bzu, moreli i cytrusów
  • białe, półwytrawne wino Pollicem, idealne dla miłośników letnich smaków soczystych jabłek i świeżych cytrusów
  • czerwone, wytrawne wino Filli kuszące intensywnym aromatem wiśni i czarnej porzeczki.Każda z tych pozycji spodoba się twoim gościom, którzy docenią umiejętny dobór trunku do serwowanego dania. Winnica Kędrów produkuje wina mogące znaleźć się w absolutnie każdej restauracji, niezależnie od jej głównego profilu.

Nasze

Wina

Dlaczego Winnica Kędrów?

Bo wina produkowane w Faliszowicach od lat zachwycają zarówno klientów, jak i ekspertów. Gwarancją ich jakości i doskonałego smaku są liczne nagrody, które winnica zdobyła w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach. Wszystkie wyróżnienia są udostępnione na stronie internetowej, a jest co oglądać! Liczne dyplomy zapewniają, że każde z win doskonale odnajduje się w każdych okolicznościach.

Wiesz, już, które z nich zaprosisz do swojej restauracji? Jeśli nie masz pewności, jakie trunki powinny w niej zagościć, skontaktuj się z sympatyczną i profesjonalną obsługą sklepu. Pomogą ci dokonać wyboru, by twoi goście już niebawem mogli rozkoszować się pełnią smaku i aromatu polskich win.

More from Julia Bortkiewicz
Berndorf Bäderbau
Berndorf Bäderbau - Producent basenów ze stali nierdzewnej
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *