Vista Bella

Wysoka jakość materiałów

Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas lat praktyki pozwoliło nam stworzyć wyjątkową ofertę. Postanowiliśmy się skupić na jednym rodzaju produktów. Wybraliśmy do tego celu krzesła oraz fotele i poświęciliśmy im wiele uwagi, czasu i zaangażowania. W ten sposób powstały konstrukcje praktyczne, estetyczne oraz komfortowe. Wykorzystujemy do produkcji wyłącznie wysokiej jakości, odporne materiały, tworząc stabilne stelaże, a także miękkie wypełnienia i efektowne tkaniny obiciowe.

Krzesła pikowane

Polecamy wysokiej jakości krzesła pikowane, które odznaczają się niezwykłą elegancją. Do wykonania obić
wykorzystaliśmy skórę naturalną, bądź materiały skóropodobne, a także tkaniny, oferując w ten sposób trzy warianty cenowe tegosamego modelu. Przedmioty wyróżniają się przede wszystkim efektownym obiciem oparcia z regularnie rozmieszczonymi, dekoracyjnymi guzikami i zakładkami.

 

Krzesła tapicerowane

Stosujemy wyłącznie mocny materiał, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz podatny na formowanie. Doskonale uwidacznia się w postaci prostych, wytrzymałych nóg, których forma współgra z całą budową. Elementy na bazie naturalnego surowca zachowują swoją pierwotną barwę bądź są pokrywane warstwą ochronną w kolorze zbliżonym do oryginalnego lub w odmiennym, ale także kojarzonym z drewnem.

 

  • MEBLE KONTRAKTOWE dla restauracji, kawiarni, biur
  • 48-314 Pakosławice 56
  • tel. + 48 509 788 048
  • biuro@vistabella.com.pl