Unimat

unimat_1_Easy-Resize.com

Unimat - wysokiej jakości wycieraczki

UNIMAT – producent wycieraczek systemowych oferuje wysokiej jakości zestawy czyszczące stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Na co dzień współpracujemy z firmami, hotelami, centrami handlowymi, placówkami edukacyjnymi i służby zdrowia. Wycieraczki podłogowe systemowe naszej produkcji można spotkać m.in. w sklepach, centrach handlowych i magazynach. To przede wszystkim zestawy do czyszczenia butów, ale oferujemy także wycieraczki przemysłowe przeznaczone dla wózków widłowych i innych pojazdów.

Produkcja i sprzedaż wycieraczek

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wycieraczek podłogowych systemowych i akcesoriów do nich. Klienci w jednym miejscu mogą kupić m.in.:
• wycieraczki ażurowe wyprodukowane z wysokiej jakości gumy – mogą być stosowane zarówno na zewnątrz jako wycieraczki wejściowe, jak i wewnątrz budynków;
• kompletne systemy osadników z odwodnieniem – do montowania we wpustach wykonanych w posadzce;
• systemy czyszczenia przejazdowego – znajdują zastosowanie w magazynach i firmach produkcyjnych, w których wykorzystuje się np. wózki widłowe;
• nastopnice antypoślizgowe (maty antypoślizgowe) – zapewniają bezpieczne poruszanie się np. po schodach;
• wycieraczki aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne – odporne na uszkodzenia mechaniczne systemy czyszczące z wkładami skutecznie chłonącymi wodę i zanieczyszczenia.

Wszystkie rodzaje wycieraczek do butów i kół oraz akcesoria wytwarzane przez Unimat można kupić w prowadzonym przez nas sklepie internetowym.

Zobacz naszą ofertę
UNIMAT_1 (1)_Easy-Resize.com
UNIMAT_2 (1)_Easy-Resize.com
unimat_2_Easy-Resize.com
unimat_4_Easy-Resize.com
UNIMAT_3_Easy-Resize.com
UNIMAT_4 (1)_Easy-Resize.com