Unimat – wycieraczki dla branży HoReCa i nie tylko

Unimat oferuje wycieraczki idealne do domów i lokali, które zachwycają swoją estetyką i funkcjonalnością. Poznaj je bliżej i sprawdź, dlaczego nie może ich ucCiebie zabraknąć.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego Unimat i jego produkty cieszą się tak dużą popularnością?
– co wyróżnia firmę na tle innych?
– które wycieraczki warto poznać?

Unimat - producent na miarę potrzeb

Unimat od 20 lat jest czołowym producentem wysokiej klasy wycieraczek systemowych, które sprawdzą się w domu, ogrodzie a także w hotelach, centrach handlowych, obiektach przemysłowych, magazynach, budynkach użytku publicznego oraz wszelkiego rodzaju firmach. Zaopatruje w wycieraczki mieszkańców Polski, jak i partnerów handlowych w przeszło 15 krajach na świecie. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nie bez powodu Unimat cieszy się ogromnym uznaniem w branży. Zawdzięcza to przede wszystkim stosowaniu zaawansowanego technologicznie sprzętu, korzystaniu wyłącznie z tworzyw wysokiej jakości oraz precyzyjnemu, estetycznemu wykonywaniu produktów. Dzięki temu firma szybko realizuje wszystkie zlecenia – zarówno te mniejsze, jak i naprawdę duże. Tworzy bardzo stabilne i zarazem niesamowicie bezpieczne konstrukcje dla przechodniów. 

Unimat w swojej produkcji stawia na starannie wyselekcjonowane materiały, wyróżniające się niesamowitymi właściwościami. Proponowane przez nich wycieraczki systemowe są doskonale dostosowane do danego miejsca, jego warunków technicznych, natężenia ruchu, jakie w nim panuje, a także świetnie integrujące się z podłożem.

Co jeszcze wyróżnia Unimat?

Na pewno indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zamówienia, bez względu na jego wielkość. Wycieraczki spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. 

Kolejną cechą charakterystyczną ich wyrobów jest niebanalne wzornictwo, które zawdzięcza wkładom czyszczącym materiałów dostępnych w wielu ciekawych kolorach i strukturach. Dzięki temu z łatwością dopasujemy je do posadzki czy ściany w naszym lokalu bądź elewacji na zewnątrz, w przypadku wycieraczek wejściowych. Całość będzie się świetnie komponować. 

Co najważniejsze – z Unimat w łatwy, prosty, przyjemny i oszczędny sposób utrzymasz czystość. Ich wycieraczki znacznie obniżają koszty utrzymania czystości, jednocześnie podnosząc jakość i komfort życia, a także tworząc pozytywną wizytówkę twojego lokalu.

Unimat

Wycieraczki produkcji Unimat dla Twojego obiektu

Poznaj wycieraczki marki Unimat

Jedyne co musimy – to wyjąć je z pudełka a one natychmiast są gotowe do pracy. Doskonałe do domu i lokalu, takiego jak restauracja czy hotel. Z łatwością dobierzesz rozmiar idealny do swojej przestrzeni, gdyż występują w kilku wymiarach. Świetnie wpisują się w nowoczesne i tradycyjne aranżacje. Niesamowicie stylowe a przy tym stabilne. Są najlepszym i zarazem najłatwiejszym sposobem do oczyszczania obuwia po wejściu do pomieszczenia. Przy tym wyróżniają się niepowtarzalną konstrukcją ze specjalnie zaprojektowanymi aluminiowymi profilami, które zostały połączone z wkładami czyszczącymi. Pomiędzy profilami zachowano odstęp mający 5 mm długości, dzięki czemu pod wycieraczką możliwy jest swobodny przepływ wody. Warto także dodać, że spód tego modelu doskonale chroni posadzkę pod drzwiami od zniszczenia.

Wycieraczki aluminiowe wewnętrzne to jedna z propozycji, która fantastycznie sprawdzi się pod drzwiami wejściowymi naszego domu lub lokalu. Wycieraczki te cechuje bardzo elegancki, nowoczesny design. Są bardzo estetycznie wykonane a do tego trwałe. Ich konstrukcja opiera się na lekkich profilach wykonanych z wytrzymałego metalu oraz na wkładach osuszających tudzież czyszczących, które połączone zostały stalową linią nierdzewną. Dostępne również w postaci modeli o oryginalnym, eleganckim wyglądzie i szerokimi wkładami osuszającymi/czyszczącymi. W Unimat znajdziemy wycieraczki wewnętrzne aluminiowe w trzech wariantach: czyszczące, osuszające i osuszająco-czyszczące. 

W oko wpadły mi również wycieraczki wewnętrzne EasyMat. Dokładnie osuszające, pyłochłonne, doskonale pochłaniające wilgoć, świetnie usuwające brud a do tego odporne na wszelkie odkształcenia. Nie może ich zabraknąć przy wejściu do budynku. Fenomenalnie wyciszają obszar wejścia do budynku, a dzięki dość grubej i mocno zbitej piance, jaką zawierają w swojej konstrukcji świetnie zabezpieczają podłogę pod wycieraczką przed wchłanianiem wilgoci. Unimat oferuje szeroki wachlarz kolorystyczny tego modelu, w tym także na indywidualne zamówienie klienta. Wycieraczki wpisują się w nowoczesne i tradycyjne aranżacje.

Unimat oferuje najlepsze wycieraczki do domu i ogrodu. Szeroki asortyment, jaki posiada naprawdę robi wrażenie. A jeszcze większe wrażenie wywołują właściwości proponowanych przez firmę produktów, które są nie tylko estetycznie wykonane, ale przede wszystkim trwałe i funkcjonalne. Unimat to mój numer jeden wśród producentów wycieraczek. 

More from Julia Bortkiewicz
BSHaus
Firma BSHaus zajmuje się budową domów w konstrukcji drewna klejonego warstwowo oraz...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *