Textillo

TEXTILLO_GLOWNE_Easy-Resize.com

Textillo - wyroby tekstylne

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyrobów tekstylnych przeznaczonych do hoteli oraz gastronomii. Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości tkanin dostępnych na krajowym rynku, a bogata kolorystyka i wzornictwo pozwalają nam zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Będąc producentem, mamy niemal nieograniczone możliwości w wykonaniu asortymentu w dowolnym, wskazanym przez klienta wymiarze.

Oferowane przez nas artykuły spełniają wymagania Państwowego Instytutu Higieny w Warszawie oraz odpowiadają normom europejskiego hotelarstwa. W ofercie znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące produkowanej przez nas galanterii hotelowej i gastronomicznej. Ponadto specjalizujemy się w branży odzieżowej, w związku z czym zajmujemy się również sprzedażą odzieży do gastronomi na indywidualne zlecenia.

Stworzyliśmy bogaty asortyment najwyższej jakości produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci najnowocześniejsze i najlepsze wyposażenie hoteli. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i zadbaj z jednej strony o zadowolenie swoich gości, a z drugiej o rozwój prowadzonego biznesu! Znajdziesz u nas min. kołdry hotelowe, obrusy, odzież gastronomiczną, pościel.

Zobacz naszą ofertę
TEXTILLO_1_Easy-Resize.com
TEXTILLO_2_Easy-Resize.com
TEXTILLO_6_Easy-Resize.com
TEXTILLO_4_Easy-Resize.com
TEXTILLO_3_Easy-Resize.com
TEXTILLO_7_Easy-Resize.com