Ravon

RAVON_GLOWNE_Easy-Resize.com

Ravon - najwyższa klasa wanien oraz umywalek

Ravon zajmuje się produkcją najwyższej klasy wanien oraz umywalek na indywidualne zamówienie. Dzięki temu z łatwością stworzysz w pełni spersonalizowaną łazienkę, która będzie nie tylko komfortowa, funkcjonalna, ale i ponadczasowa. Wszystko za sprawą bardzo wytrzymałych produktów, stworzonych z materiałów trwałych, mocnych, o idealnej, połyskującej powierzchni. W ofercie Ravon znajdują się m.in. wanny wolnostojące w wielu kształtach: okrągłe, owalne, prostokątne. W różnych rozmiarach i kolorach. Szczególną uwagę przyciągają wanny wolnostojące z serii limited. Ręcznie malowane na życzenie klienta. Wanny i umywalki mogą zostać stworzone z dowolnie wybraną przez nas grafiką w każdym kolorze czy kształcie. Ravon dokłada wszelkich starań, by każda realizacja wyróżniała się wysoka jakością surowców i ogromną precyzją ręcznego wykonania. Nie musisz więc wybierać spośród gotowych realizacji.

Ravon proponuje również fenomenalne umywalki w cudownych, pastelowych kolorach: oceaniczny błękit, pudrowy róż, lekki szary, klasyczny kremowy i wielu innych. Wprowadzają do łazienki niepowtarzalnego klimatu. Jeżeli uwielbiasz takie delikatne barwy, wystarczy, że wybierzesz odpowiedni kolor wyrażający Twój charakter, a w pomieszczeniu nie będziesz potrzebować żadnych specjalnych dodatków. Gdyż sama umywalka uczyni tę przestrzeń oryginalną i wyjątkową.

Na każdym etapie produkcji w Ravon czuwają zespoły ludzi, które dbają o solidne i precyzyjne wykonanie, zgodnie z koncepcją. Wszystkie wanny i umywalki są pracą ludzkich rąk, tj. rzemieślników – profesjonalistów. A użyte do ich stworzenia materiały potrzebują bardzo dokładnej, ręcznej obróbki, która czyni je trwałymi, mocnymi i wysublimowanymi. Dzięki produktom Ravon stworzenie wymarzonej łazienki jest niesamowicie proste.

Zobacz naszą ofertę
RAVON_łazienka (2)_Easy-Resize.com
RAVON_łazienka (1)_Easy-Resize.com
RAVON_łazienka (3)_Easy-Resize.com
RAVON_łazienka_Easy-Resize.com
RAVON_łazienka (4)_Easy-Resize.com
  • ul.Wiślana 38
  • 05-092 Łomianki Poland
  • tel. +48 517 700 628
  • info@ravon.pl