Radość, natura i wypoczynek, czyli zima w Gościńcu Banica

Gościniec Banica znajduje się w malowniczym Beskidzie Niskim, nad niewielkim potokiem. Zapewnia należyty relaks o każdej porze roku i w swoje progi zaprasza zarówno gości prywatnych, jak i biznesowych.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie atrakcje czekają w Gościńcu Banica?
– co czeka na amatorów narciarstwa?
– czym zachwycają autorskie kozie sery?

Zima dla tych, co lubią leniuchować

Niektórzy wolą aktywny wypoczynek. Inni kojarzą relaks z błogim nic nierobieniem. Kto ma rację? Ten, kto wie, co sprawia mu przyjemność 🙂 Gościniec Banica zapewnia ciekawe możliwości leniwego odpoczynku o każdej porze dnia. Czeka na ciebie między innymi sauna, w której możesz do woli rozmyślać, zdrowo się spocić i poczuć jak nowo narodzony. Nie jesteś amatorem sauny? Wskocz do bani, zanurz się po samą szyję i zapomnij o prozie dnia codziennego.

Wieczorem możesz zasiąść w izbie z przepięknym kominkiem i napić się grzanego wina. Pyszności prosto z Banickiej kuchni sprawią, że z radością będziesz witać i żegnać każdy dzień z pełnym, zadowolonym żołądkiem. Gościniec zapewnia dostęp do internetu, a miłośnicy fauny na pewno ucieszą się z faktu, że zarówno w domu, jak i w zagrodzie znajdują się wspaniałe zwierzaki.

Narty, joga, a może obóz językowy?

Gościniec Banica to idealna baza wypadowa na narty. Bliskość tras zjazdowych kusi, by spróbować swoich sił również w tym regionie Polski. A dla tych, którzy wolą biegać niż zjeżdżać, powstała wypożyczalnia nart biegowych. Fani tego sportu na pewno docenią bezpośredni dostęp do atrakcyjnych tras. Jeśli cenisz sobie kunszt Justyny Kowalczyk, to koniecznie musisz je odwiedzić 🙂 Dla mieszkańców Gościńca jest prowadzona nauka jazdy na nartach w okresie ferii zimowych, więc jeśli jeszcze nie jesteś pewien swoich umiejętności, to nic straconego.

Na żądnych nowych wyzwań czekają też obozy językowe i warsztaty jogi. Gościniec Banica z radością zaprasza w swoje progi zorganizowane ekipy — zarówno rodziny, znajomych, jak i grupy biznesowe. Niedawno powstała Nowa Chata to świetne miejsce do integracji, by w swojskiej atmosferze poznać się poza pracą.

Gościniec Banica

Zapraszamy w Beskid Niski.

Kozie sery na każde podniebienie

Gościniec Banica to nie tylko obiekt noclegowo-gastronomiczny z atrakcjami dla gości. To również miejsce, w którym rozpoczęła się pasja do serowarstwa, która do dzisiaj owocuje powstawaniem przepysznych pozycji z koziego mleka. Początkowe eksperymenty stały się profesjonalnym zajęciem, którego efektem są sery świeże, dojrzewające, miękkie i twarde. O smaku naturalnym, czosnkowym, z dodatkiem czarnuszki czy pikantnych papryczek.

W tym miejscu nie można nie wspomnieć o samym kozim mleku dostępnym w Gościńcu Banica. Jest szczególnie polecane maluchom ze skazą białkową. Te naturalne smakołyki już niebawem możesz kosztować odpoczywając w przepięknym miejscu. Wybierz się solo, zabierz rodzinę lub zorganizuj niezapomniane spotkanie firmowe.

 

More from Julia Bortkiewicz
Ultra Power
Regały Ultra Power mają szerokie zastosowanie. Postaw na elastyczność konfiguracji, trwałość, odporność...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *