POSbistro

POSbistro - Zmobilizuj swoją gastronomię z POSbistro!

Firma POSbistro powstała w 2012 roku z inicjatywy trójki znajomych, których połączyła pasja do nowych technologii oraz zarządzania. Inspiracją do stworzenia systemu, były liczne podróże oraz obserwacje trendów gastronomicznych na rynkach zachodnich i chęć przeniesienia tych standardów do Polski.

Nowoczesny system POS

POSbistro to nie tylko usługa, ale przede wszystkim społeczność specjalistów i ekspertów z branży gastronomicznej, którzy poprzez wymianę wiedzy oraz doświadczenia czynią ten segment jednym z najbardziej innowacyjnych.

POSbistro to jeden z najbardziej nowoczesnych, mobilnych systemów POS na tablety dla gastronomii w Polsce. Pomaga restauratorom zarządzać własnym biznesem, kontrolować go, zwiększać sprzedaż i nieustannie się rozwijać. Oprócz zdalnego dostępu do danych, oprogramowanie POSbistro oferuje m.in. możliwość uruchomienia swojego kanału do sprzedaży online, aplikację dla kierowców do usprawnienia dowozów i integracje z popularnymi platformami do zamawiania jedzenia. Wygodne rozliczenie abonamentowe pozwala dostosować liczbę licencji w zależności od potrzeb lub zawiesić płatności w przypadku lokali sezonowych.

Nieustanne poszerzanie baz wiedzy

POSbistro nieustannie poszerza ogólnodostępną bazę wiedzy na temat prowadzenia i zarządzania gastronomią, poprzez tworzenie poradników czy organizowanie webinariów z ekspertami z branży, a klienci mogą liczyć na darmowe szkolenia utrwalające ich znajomość obsługi systemu.