Polmar

Polmar - Nowoczesność i Tradycja

Hurtownia Warzyw i Owoców Pol Mar to połączenie nowoczesności i tradycji. Przywiązanie do lokalnych przedsiębiorców sprawia, że chętnie korzystamy z ich usług. Nie zamykamy się jednak na nowoczesność. Egzotyczne warzywa i owoce również znajdują się w naszej ofercie. A może przekonasz się o tym sam?

Chętnie pomożemy Ci wzbogacić asortyment Twojego sklepu, czy też punktu usługowego. Ponadto będziemy zaszczyceni możliwością dostarczenia do Twojej placówki świeżych warzyw i owoców. Dla nas owoce i warzywa to przede wszystkim zdrowie, oraz pasja którą pragniemy się dzielić. Zdajemy sobie sprawę, że wspierając polskich rolników pozwalamy na rozwój polskiej gospodarki narodowej.

Warzywa i owoce

Mnogość warzyw i owoców w naszej ofercie, wymusza na Nas poszukiwanie produktów w odległych zakątkach świata takich jak Peru, Chile, Kolumbia czy Nowa Zelandia. Zakres oferowanych przez nas produktów w sprzedaży detalicznej jest zmienny i ograniczany przez sezonowość oraz regularność dostaw naszych rolników. Dzięki temu mamy pewność świeżych i smacznych zakupów.

Świeże produkty

Nasza główna oś działania opiera się na handlu hurtowym. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Swoich klientów posiadamy we wszystkim w województwach m.in takich jak województwo śląskie czy województwo małopolskie. Z naszych usług korzystają zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Swoimi warzywami i owocami obdarowujemy duże supermarkety, mniejsze dyskonty, a także rodzinne sklepy spożywcze i warzywniaki. Ponadto z świeżych dostaw roślinnych produktów mogą korzystać szkoły, szpitale, przedszkola, kompleksy biurowe oraz inne organizacje użyteczności publicznej.