Przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę dobrą

OfertĘ 3-miesięcznej współpracy.

ht_okl1
ht_okl3
ht_okl32

Poprzednie
Następne

Reklama w 3
magazynach:

Jak piękna jest jesień — We wrześniu pomożemy dzieciom i rodzicom przygotować się na nadchodzącą jesień. Podpowiemy, które produkty warto kupić w tym okresie, by uatrakcyjnić pożegnanie lata.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo — październik poświęcamy dobremu samopoczuciu mamy i maluszka. Pomożemy rodzicom wybrać zdrowe i bezpieczne produkty na każdą okazję, nie zapominając o świetnej zabawie.

Zima tuż, tuż — listopad to czas, w którym rodzice przygotowują swoje maluchy na mroźny okres. Wskażemy ciekawe produkty i usługi, dzięki którym zima nie będzie straszna. No i… zaczniemy wypatrywać świątecznych prezentów!

banner1
banner2
banner3

Poprzednie
Następne

Moduł
premium

Nowoczesny moduł premium z prezentacją konkretnych produktów to kolejny sposób na dotarcie z ofertą do naszych odbiorców. Moduł przygotowany przez nasz dział graficzny składa się z głównego banneru podlinkowanego pod stronę główną oraz sekcji produktowej. Pokazujemy wybrane elementy z asortymentu, by pokazać odbiorcy różnorodność wyboru.
Obecność na bannerze premium w wybranym dziale gwarantuje wzięcie udziału w specjalnej kampanii promocyjnej. Przygotujemy płatnie promowany post na Facebooku, który wygeneruje ruch na stronie z konkretnym działem. Każdy, kto kliknie link, zostanie przekierowany do działu rozpoczynającego się bannerem. Nasze doświadczenie w kampaniach organizowanych w social mediach pozwala nam przyciągać na daną stronę nowych użytkowników. Jednocześnie, promocję kierujemy również do osób odwiedzających wPokoiku.pl, by przedstawić im nowe propozycje dla dzieci i rodziców.

Specjalnie przygotowane

Korzyści
& dodatki

Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci współpraca w ramach tego projektu.

DotarcieGwarantujemy przynajmniej 35000 odsłon strony z magazynem z Twoją reklamąCopywritingPrezentacja na wPokoiku.pl zredagowana przez profesjonalnego copywritera, z bezpośrednim linkiem do Twojej strony
dedykowany projektProjekty reklam przygotowane przez grafika doświadczonego w branży parentingowej, z możliwością przygotowania nowych projektów do każdego wydania magazynu, by pasowały do głównego motywu katalogu
.układ płatnościPrzejrzysty, nieobciążający układ płatności zakładający 3 terminy cyklicznych wpłatDodatkowe opcjeDostęp do dodatkowych opcji promocji na indywidualnych warunkach przewidzianych dla naszych PartnerówGratisyLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Masz pytania

FAQs

Jeżeli masz wątpliwości lub pytania, zawsze możesz do nas zadzwonić.
Aby oszczedzić twój czas przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Każdy z magazynów z Waszą reklamą będzie miał swoją dedykowaną podstronę, opublikowaną na www.homeandlife.pl. Dzięki temu czytelnicy będą mogli sprawnie poruszać się między wydaniami w zależności od tego, jakich rozwiązań oczekują. Planowana kampania promocyjna przyciągnie do magazynów 35000 odbiorców

Promocja magazynu odbędzie się wielotorowo, z wykorzystaniem wszystkich naszych platform multimedialnych:

  • codzienna promocja postu sponsorowanego na Facebooku przez 3 miesiące; z targetowaniem behawioralnym oraz geotargetowaniem,
  • newsletter  wysyłany cyklicznie do kilku tysięcy subskrybentów,
  • promocja wśród odbiorców newslettera z poradami i podpowiedziami,
  • udostępnienie informacji o magazynie na Instagramie
  • cover photo (zdjęcie w tle) na Facebooku podlinkowane pod stronę z magazynem,
  • post na Facebooku przypięty na górze strony

Podczas wyświetlania modułu jednocześnie możecie Państwo pokazać 3 produkty. Oczywiście jest możliwość ich zmiany w trakcie kampanii.

Moduł Premium umieszczamy na wybrany przez Państwa miesiąc.

Tak. Przedłużenie banneru o kolejny miesiąc to koszt 500 zł netto. Warunkiem koniecznym jest dostępne miejsce na kolejny miesiąc.

W trakcie kwartalnej kampanii spodziewamy się przynajmniej 35000 odwiedzin stron z magazynami. Promocja zakłada między innymi posty sponsorowane na Facebooku oraz wysyłkę newsletterów do naszych odbiorców.

Tak. Koszt tej powierzchni ustalany jest indywidualnie.

Indywidualna prezentacja na stronie będzie umieszczona na okres 3 miesięcy.

Tworzeniem i redakcją tekstu zajmują się wyspecjalizowani copywryterzy. Przygotują indywidulany (spełniający stardardy SEO) tekst, który nie bedzie „kanibnalizował” tekstów umieszczonych na Państwa stronie.

Odwiedzalność jest różna w zależności od sezonu i aktualnego zapotrzebowania rodziców na konkretne produkty. W ciągu miesiąca na stronę doprowadzamy kilkadziesiąt tysięcy odbiorców.
Aby osiągnąć ten wynik, co miesiąc inwestujemy w płatne reklamy na Facebooku,  Google Adds oraz pracujemy nad linkowaniem i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach.

Dla 15 pierwszych Partnerów mamy coś więcej!

Dodatki

Pierwszych 15 firm zdecydowanych na współpracę w danym miesiącu otrzyma od nas rabat na usługę lub dodatkową formę promocji.
Przygotowaliśmy do wyboru:

Cena

Rabat 10%

Skorzystaj z tego dodatku i obniż całość zakupu o 10%.

Widoczność

Moduł
premium

Skorzystaj z tego dodatku i umieść na okres miesiaca swój banner na stronie 

Czas

Miesiąc gratis

Przedłóż swoją obecność w module Premium o jeden miesiąć.

Powierzchnia

A4=A3

Zwiększ powierzchnię reklamową w dowolnym wydaniu do A3.

dotarcie

e-mailig

 Jeszcze większej ilości odbiorców z newsletterem.

Twój pomysł

Zaproponuj nam

Jeżeli masz jakiś pomysł na własny bonus… zadzaoń do nas 😉

Zobacz nasze prace

Galeria

Zobaczcie galerię zdjęć, wykonanych podczas tworzenia artykułów dla naszych partnerów


ht1


ht2


ht3


ht4


ht5