Odkurzacze Lindhaus, czyli jak zadbać o czystość w lokalu?

Goście hoteli i restauracji zwracają uwagę nie tylko na jakość samych usług, ale również na porządek w lokalu. Aktualnie Polacy są świadomymi konsumentami, którzy chcą być pewni, że wypoczywają, śpią i spożywają posiłki w bezpiecznych i czystych warunkach.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie odkurzacze sprawdzają się w branży HoReCa?
– które środki chemiczne warto wybrać?
– gdzie kupić produkty marki Lindhaus?

Przegląd wysokogatunkowych odkurzaczy

Włoska marka Lindhaus zaopatruje rynek HoReCa w maszyny czyszczące już od wielu lat. Dzisiaj te urządzenia są uznawane za jedne z najbardziej wydajnych i efektywnych. Które modele sprawdzą się w twoim lokalu? Ciekawą propozycją jest odkurzacz kolumnowy LB3 L-ION Digital Pro. To łatwy w obsłudze sprzęt, idealny do czyszczenia tekstylnych wykładzin, dywanów oraz podłóg twardych. Sprawnie można zmieniać końcówkę odkurzacza w zależności od tego, jaką powierzchnię należy wyczyścić. To zdecydowane ułatwienie dla personelu oraz gwarancja szybkiej i skutecznej pracy.

Warto poznać też odkurzacz plecakowy LB4 L-ION Superleggera (również w wersji elektrycznej). Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o trudno dostępnych zakamarkach, jak sale konferencyjne i bankietowe, w których stoją rzędy krzeseł i stołów. Urządzenie jest lekkie, wygodne w obsłudze i ciche. Pozwala w prosty sposób starannie odkurzyć nie tylko podłogę, ale również schody i dywany.

Dla fanów tradycyjnych rozwiązań powstał kompaktowy odkurzacz klasyczny HF6 PRO eco FORCE z 6-stopniową filtracją. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość użycia filtra HEPA, który jest niezbędny w pomieszczeniach, w których trzeba zadbać o doskonałą jakość powietrza. 

We wnętrzach o małej i średniej kubaturze warto zastosować automat czyszczący, na przykład model LW30 eco FORCE. Umożliwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc i posiada funkcję osuszania. Świetny do łazienek, toalet i obiektów gastronomicznych, gdzie często dochodzi do zalania podłóg.

Poznaj środki chemiczne Lindhaus

Odplamiacz LS 500 to must have w hotelach i restauracjach. Doskonale radzi sobie z czyszczeniem dywanów. To silnie działający środek idealny do użycia w miejscach narażonych na częsty kontakt z zabrudzeniami. Rozlany napój, dziecięce obiadki w słoiczkach czy piasek naniesiony pod butami nie stanowią dla niego żadnego wyzwania. 

Dopełnieniem skuteczności preparatu jest proszek Eco Dry LD 600. Jest łatwy w użyciu — wystarczy nanieść go na dywan i energicznie szczotkować, by uzyskać najlepsze rezultaty. Proszek ma funkcjonalną zaletę — po wyschnięciu czyszczonej powierzchni nie pozostawia na niej żadnych śladów. Rozprawia się z plamami po jedzeniu i piciu (w tym po kawie i czerwonym winie), oleju czy pasty do butów. To ekologiczny środek pochodzenia roślinnego o właściwościach biodegradowalnych.

 

Lindhaus

Odkurzacze kolumnowe, środki chemiczne.

Polski dystrybutor marki Lindhaus

Marka Odkurzacze Kolumnowe współpracuje z Lindhaus od lat. Gwarantuje dostarczanie wysokiej jakości maszyn czyszczących na terenie całej Polski. Liczne grono dystrybutorów to profesjonaliści, którzy doradzą w kwestii wyboru sprzętu odpowiedniego dla twojej działalności. Jeśli nie masz pewności, które rozwiązanie sprawdzi się w twoim lokalu, zadzwoń lub napisz, by porozmawiać o dostępnych możliwościach.

Stąd już tylko mały krok do otrzymania kompleksowej oferty i otrzymania zakupionych produktów. Podaruj swoim gościom komfort przebywania w czystym, przyjaznym i bezpiecznym miejscu. 

 

More from Julia Bortkiewicz
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *