Odek

odek_glowne_Easy-Resize.com

Odek - najtańsza i bardzo skuteczna promocja poprzez produkty codziennego użytku

Gdy jesteśmy w restauracji, gościmy w hotelu lub spędzamy wieczór w klubie, wszędzie natykamy się na przedmioty użytkowe. Są błahe, nudne, spowszedniałe, więc choć wszyscy je widzimy, tak naprawdę wcale ich nie dostrzegamy. A gdyby tak nadać im sens? A gdyby tak wykorzystać je w celach informacyjno-reklamowych?

To cel, który stał się podstawą działalności naszej firmy. Proponujemy najtańszą i bardzo skuteczną promocję poprzez produkty codziennego użytku. Duża różnorodność form i kształtów naszych opakowań spełni każdą potrzebę i pozwoli pozytywnie wyróżnić firmę na tle konkurencji.

Najwyższa jakość pakowania oraz wykonanych nadruków zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy nadruki na produktach spożywczych, które od razu dla Ciebie zapakujemy. Nadruki reklamowe na serwetkach, rozetkach i podkładkach śniadaniowych oraz na produktach użytkowych galanterii hotelowej, kubkach, torbach papierowych, zapałkach reklamowych itp. Wszystko w jednym miejscu i w dobrej cenie.

Zobacz naszą ofertę
odek_cukierki_Easy-Resize.com
odek_serwetki_Easy-Resize.com
odek_podkladki_Easy-Resize.com
cukierki_odek_Easy-Resize.com
odek_cukier_Easy-Resize.com
odek_cukeirki_Easy-Resize.com
  • ul. Radoszowska 32F
  • 44-280 Rydułtowy
  • tel. +48 669 547 145
  • tel. fax: 32 457 60 52
  • biuro@odek.pl