Noże kuchenne MAC KNIVES

MAC_GLOWNE_Easy-Resize.com

Noże kuchenne MAC - zapewnią perfekcyjne przygotowanie potraw

Mistrzowsko wykonane noże MAC zapewnią perfekcyjne przygotowanie potraw. Niezwykle ostre i precyzyjne noże do sushi Mac Knives to połowa sukcesu. Noże kuchenne ostrzone w krawędź MAC pozwalają na dokładniejsze i cieńsze krojenie niż tradycyjne Europejskie krawędzie w kształcie litery V. Krawędź MAC jest również o wiele bardziej wszechstronna niż jednostronne krawędzie Japońskich KATABA. Wysoka jakość materiałów w połączeniu z najlepszą jakością wykonania ostrzy, dzięki której zachowują ostrość oraz pozwalają na bardzo szybkie ponowne naostrzenie, tak ważne w codziennej pracy nie tylko kucharza. MAC posiada duży wybór tradycyjnych japońskich noży kuchennych, od tańszych wytwarzanych w Seki, do luksusowych ręcznie kutych noży Honyaki produkowanych w całości ręcznie w Sakai, przy użyciu starych technik kucia mieczy przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Umiejętne kucie ze stali wysokowęglowej pozwala na uzyskanie krawędzi, która jest niesamowicie ostra.

Ergonomiczna konstrukcja zarówno ostrza jak i uchwytu jest rozwijana od 1964 roku we współpracy z osobami które profesjonalnie używają noży kuchennych MAC. Mamy noże do każdego zadania w kuchni, wszystkie bardzo ostre i doskonale wyważone. Jednym z nich jest sposób ostrzenia noży w krawędź MAC, drugim sposób hartowania stali w minusowych temperaturach, co podnosi twardość stali o 2 stopnie Rockwell’a. W zależności od serii sam proces dostarczenia gotowych noży klientowi zajmuje do 104 wyspecjalizowanych procesów produkcyjnych i logistycznych podczas których producent dba o najwyższą jakość oferowanych noży MAC.

Wysokiej jakości ostrza są cieńsze od innych marek, co pozwala im kroić bez większego wysiłku, nie uszkadzając przy tym krojonych produktów spożywczych. Noże MAC maja duże uznanie u światowych mistrzów sztuki kulinarnej ze względu na wysoką jakość i dużą ilość oferowanych modeli.

Zobacz naszą ofertę