NoEcho — dekoracyjne panele akustyczne do twojego lokalu

Twoi goście narzekają na hałas w pokoju hotelowym? To niedobrze. Turyści po całym dniu atrakcji szukają wyciszenia, więc nie polecą Twojego obiektu bliskim i znajomym, jeśli głośne dźwięki z zewnątrz nie pozwolą im się wyspać. Podnieś komfort wypoczynku, by do tego nie dopuścić.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego panele akustyczne to idealne rozwiązanie?
– jak połączyć ich właściwości z designem?
– gdzie kupić wysokiej jakości panele akustyczne?

Panele akustyczne, czyli relaks na 100%

Cisza. Najbardziej pożądany dźwięk w każdym pokoju hotelowym. Goście nie chcą słyszeć, o czym rozmawiają inni użytkownicy hotelu. Nie interesuje ich, ile tramwajów przejechało w ciągu godziny obok budynku. I nie mają potrzeby wysłuchiwania zwierzeń imprezowiczów wracających nad ranem do domów. Chcą odpocząć. Dlatego panele akustyczne to doskonałe rozwiązanie. Szczególnie jeśli zdecydujesz się na współpracę z polską marką NoEcho, której celem jest zwiększenie komfortu w pokojach hotelowych, biurach i innych pomieszczeniach wymagających wyciszenia.

Na rynku istnieją oczywiście różne propozycje paneli akustycznych. Jednak czy ich producenci skupiają się nie tylko na zysku? NoEcho zdecydowanie wyróżnia się spośród innych firm, między innymi dzięki misji mającej na celu zminimalizowanie ingerencji w środowisko naturalne. Proponuje nowość — filcowe panele akustyczne wykonane z materiałów w 50% pochodzących z recyklingu. Jeśli więc Twój obiekt chce pochwalić się ekologicznym podejściem, warto zaprosić do niego właśnie to rozwiązanie.

Minimalizm, nowoczesność, glamour

To najpopularniejsze style, jakie obecnie możemy spotkać w polskich hotelach. Jednak na naszym rodzimym podwórku nie brakuje również obiektów urządzonych w nurcie loftowym czy awangardowym. Każdy z nich jest wyjątkowy i kusi charakterystycznymi cechami. Jak wiadomo, turyści poszukujący noclegu chętnie oglądają zdjęcia wnętrz obiektów. Interesuje ich nie tylko samo wyposażenie pokojów, ale również panujący w nich design. Panele akustyczne NoEcho świetnie wpisują się w aktualne trendy, więc bez problemu wybierzesz rozwiązanie do swojego hotelu

Kolekcja Mosaic zachwyca geometrycznymi liniami i ciekawą kolorystyką. Clouds i Complete świetnie odnajdą się w minimalistycznych wnętrzach. Curtains to modernistyczne kształty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Baffle doskonale podkreślą surowy, industrialny styl, a Duplex zachwyca nowoczesną estetyką. Jest w czym wybierać!

.

NoEcho to odpowiedź

Na współczesne potrzeby użytkowania biur i otwartych przestrzeni komercyjnych.

Zaufaj profesjonalistom

Dekoracyjne panele akustyczne kupisz u NoEcho. To zespół ekspertów, którzy chętnie dobiorą odpowiednie rozwiązanie dla Twojego obiektu. Dlaczego warto współpracować właśnie z tą marką? Wybierz ją, jeśli zależy ci na synergii wysokiej jakości, funkcjonalności i ponadczasowego designu. Produkty NoEcho mogą pochwalić się wysokim współczynnikiem pochłaniania dźwięku — od 0.25, 0.70 do nawet 1.0 przy zastosowaniu konkretnych paneli.

Są bezpieczne. Cechują się trudnopalnością, co jest szczególnie ważne w pokojach hotelowych, gdzie goście korzystają z urządzeń elektrycznych czy nastrojowych świeczek. Warto znowu wspomnieć również o aspektach ekologicznych. NoEcho dba o środowisko, więc do produkcji paneli filcowych wykorzystuje między innymi materiały pochodzące z recyklingu. Wiesz już, które elementy asortymentu powinny znaleźć się w twoim lokalu? Skontaktuj się z NoEcho, by wspólnie z profesjonalistami wybrać optymalne rozwiązanie.

Strona główna

More from Julia Bortkiewicz
Indywidualne podejście do hotelowego designu
Czy podczas pobytu w hotelu spodobał wam się jego wystrój? Są elementy...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *