Multi Clean

Multi Clean - wysoka jakość wycieraczek i mat

Firma MultiClean oferuje wysokiej jakości wycieraczki biurowe i systemowe, które są praktyczne i wyróżniają się wysoką estetyką wykonania. Proponowane przez nas maty wejściowe znakomicie zatrzymują zanieczyszczenia i gwarantują czystość w budynku. Tego typu wycieraczki to doskonałe rozwiązanie do biura, szkoły, przedszkola, hotelu, salonu kosmetycznego, szpitala, instytucji, urzędów, sklepów itp. Posiadają zabezpieczenia antypoślizgowe, co jest szczególnie ważnie przy wykorzystaniu mat i wycieraczek w miejscach, gdzie przemieszczają się dzieci i osoby starsze. Oferowane przez nas produkty mogą dodatkowo pełnić funkcję promocyjną, gdyż na wycieraczkach do biura, ale też sklepu czy jakiejkolwiek firmy można umieścić jej logo.

Najpopularniejsze produkty

Wśród najpopularniejszych produktów znajdują się maty bawełniane, maty standardowe oraz super maty. Dużym zainteresowaniem cieszą się również maty logo HD, które oprócz właściwości czyszczących, mogą być nośnikiem dowolnej grafiki reklamowej: logo firmy lub zdjęcia produktu, nadrukowanych w jakości HD. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy higieny i pozwolą zwiększyć czystość w obiektach użyteczności publicznej, biurach i innych miejscach z dużym natężeniem odwiedzających. Maty dostępne w sklepie MultiClean sprawdzą się również jako standardowe wycieraczki wejściowe, przewyższając o klasę ich tańsze odpowiedniki.

Sklep oferuje również stacje dezynfekujące, dozowniki do mydła lub płynu oraz wkłady z płynami antybakteryjnymi o różnych pojemnościach, pozwalające na utrzymanie wysokiego poziomu higieny w biurach i miejscach użytku publicznego. Stacje dezynfekujące są zaprojektowane w taki sposób, by pasowały do wszystkich wnętrz.