Litex Promo

Litex Promo- nowoczesne parasole reklamowe

Chcesz się wyróżnić? Szukasz sposobu na stworzenie kompleksowej strategii budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy? Brakuje Ci pomysłów, jak jeszcze możesz zaprezentować swój Brand? Wiemy, jak Ci pomóc! Mamy na to niezawodne sposoby, które wykorzystaliśmy już w promocji wielu wiodących firm w Polsce, Europie i na całym świecie. Nasze wielkogabarytowe nośnik reklamy znalazły odbiorców w aż 42 krajach. Jesteśmy firmą globalną, w ofercie której znajdziesz m.in. parasole reklamowe, parasole restauracyjne, namioty eventowe, flagi firmowe i inne produkty do stref outodoowych. W sposób kompleksowy podchodzimy do produkcji naszych produktów reklamowych – doradzamy, tworzymy i dostarczamy!

Specjaliści od reklamy na parasolach i markizach

Naszą firmę tworzą doświadczeni specjaliści od produkcji wielkogabarytowych nośników reklamy. Posiadamy nowoczesne maszyny do druku, obróbki drewna, stali, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy innowacyjne metody druku, doskonaląc nasze produkty i dając naszym klientom pewność, że otrzymują produkt najwyższej jakości. Parasole eventowe, namioty targowe i wystawowe pokrywamy ochronnymi powłokami gwarantującymi skuteczne zabezpieczenie przed wodą, promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami, ogniem i rozwojem grzybów. W naszej ofercie dostępne są: druk cyfrowy, sitodruk ręczny i druk płaski oraz rotacyjny.

Nośniki reklamowe dla branży Horeca

Namiot wystawowy, parasole eventowe, flagi firmowe i inne zewnętrzne nośniki reklamy pozwalają dotrzeć do szerokiego grona klientów. Dzięki nim jesteś obecny w środowisku miejskim i zwiększasz swoją szanse na zapamiętanie przekazu. W prosty sposób możesz budować swój pozytywny wizerunek, a dzięki szerokiej gamie różnorodnych form oraz możliwości zyskujesz szanse na oryginalną i tym samym atrakcyjną reklamę.

Wielkogabarytowe nośniki reklamy same szukają Twoich potencjalnych klientów. Ich duże rozmiary, a jednocześnie prosta forma dają możliwość szybkiego nawiązania kontaktu z odbiorcą.

 

  • Staroprzygodzka 117
  • 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • +48 604 246 670
  • +48 697 208 151
  • info@litex.pl