Lilu Fruits

lilu1_Easy-Resize.com

Lilu Fruits - najwyższa jakość

Misją Lilu Fruits jest zaopatrywanie branży HoReCa w produkty spożywcze najwyższej jakości. Bogaty asortyment hurtowni to między innymi warzywa i owoce, również te egzotyczne, z dalekich zakątków świata. Lulu Fruits jest bezpośrednim importerem oraz posiada własne przetwórstwo. To wyróżnia tę firmę na tle konkurencji.

Firma jest otwarta na potrzeby swoich klientów. Nie tylko dostarcza do lokali świeże produkty, ale również doradza w wyborze. Specjaliści podpowiadają, które owoce, warzywa, zioła czy grzyby warto kupić w konkretnym czasie, by przygotować się na nadchodzący sezon. Lilu Fruits oferuje swoim partnerom dostawy 6 razy w tygodniu, tym samym stając się niezawodnym i rzetelnym dostawcą.

Różnorodny asortyment hurtowni sprawia, że Lilu Fruits wciąż zyskuje nowych, zadowolonych klientów. Intuicyjny system B2B pozwala na dokonywanie zamówień w trybie online, oszczędzając przedsiębiorcom mnóstwo cennego czasu. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych firmy Lilu Fruits i ciesz się dostępnością świeżych, popularnych produktów spożywczych.
Zobacz naszą ofertę
lilu5_Easy-Resize.com
Lilu Fruits-Owoce (3)_Easy-Resize.com
Lilu Fruits-Owoce (2)_Easy-Resize.com
Lilu Fruits-Owoce (1)_Easy-Resize.com
  • Mikołaja Reja 3
  • 80-404 Gdańsk