Jak stworzyć bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń w nowoczesnym stylu?

Hotelarze i restauratorzy nie mogą narzekać na brak turystów. Szczególnie latem i wiosną podróżnicy z całego świata odwiedzają Polskę w poszukiwaniu nowych smaków, wartych obejrzenia miejsc i ciekawych form spędzania czasu. Warto zadbać o to, by mogli wypocząć w komfortowych warunkach, ale i nie zapominać o osobach podróżujących służbowo.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie meble sprawdzą się w ogrodzie?
– które propozycje są idealne na bankiet lub konferencję?
– dlaczego warto wybrać ofertę marki Fiemar?

Meble ogrodowe z żeliwa i stali

Meble wykorzystywane przez hotele i restauracje powinny być solidne i trwałe. Szczególnie elementy wystawione na zewnątrz muszą cechować się odpornością na warunki atmosferyczne i być łatwe w utrzymaniu w czystości. Marka Fiemar to producent żeliwnych i stalowych mebli ogrodowych, które świetnie sprawdzają się nie tylko w branży HoReCa, ale są równie chętnie użytkowane w przestrzeniach publicznych. Parki, promenady czy rynki wyposażone w wypoczynkowe meble zapewniają turystom możliwość komfortowego wypoczynku.

Żeliwne ławki, fotele i stoły są wykańczane przepięknym drewnem olchowym. Całość prezentuje się elegancko i uniwersalnie. Dzięki temu propozycje marki Fiemar możesz bez problemu dopasować do stylu panującego w twoim lokalu. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów, by służyły użytkownikom przez wiele lat. Ciekawą propozycją są też meble stalowe — ławki i krzesła o prostym designie z powodzeniem ozdabiają przestrzeń miejską jako funkcjonalne i wygodne elementy małej architektury. 

 

Bankiety i konferencje w dobrym stylu

Meble pojawiające się na eventach pełnią różne funkcje. Stoły bankietowe powinny być solidne i duże, by pomieścić większe ilości potraw, napojów czy atrakcje, jak czekoladowe fontanny. Fiemar oferuje meble w formie składanej, by móc bez problemu przetransportować je w miejsce imprezy. Świetnie sprawdzają się zarówno w zamkniętych budynkach, jak i na tarasach czy w ogrodach. Niestraszne im zmiany temperatur i opady atmosferyczne. Stoły bankietowe są dostępne w różnych rozmiarach, by dostosować się do twoich oczekiwań.

Z kolei stoły konferencyjne produkowane przez Fiemar możesz wybrać w kształcie kwadratowym lub prostokątnym. Podczas dokonywania wyboru warto zastanowić się, jaki rozmiar będzie komfortowy biorąc pod uwagę kubaturę sali. Stół konferencyjny towarzyszy przedsiębiorcom podczas ważnych wydarzeń jak omawianie nowych projektów czy zatrudnianie pracowników. Warto więc zadbać o to, by był funkcjonalny, wygodny i prezentował się elegancko.

Fiemar

Producent ławek parkowych, miejskich oraz ogrodowych i nie tylko.

Fiemar — wysoka jakość, rzetelność, doświadczenie

Te cechy są zawsze pożądane w biznesie, a właśnie nimi może poszczycić się Fiemar. Producent postawił sobie za cel tworzenie wysokogatunkowych mebli i akcesoriów do przestrzeni publicznych. Oferta firmy jest skierowana do szeroko rozumianego sektora HoReCa i państwowej sfery budżetowej. Asortyment jest na tyle różnorodny, że w jednym miejscu można kompleksowo wyposażyć parki, otoczenie instytucji rządowej czy ogródek restauracyjny.

Fiemar proponuje nie tylko wspomniane przeze mnie meble. Czekają również funkcjonalne wieszaki w formie mobilnej szatni. Doskonale sprawdzają się podczas nieoficjalnych i biznesowych imprez dając uczestnikom komfort i bezpieczeństwo. Firma oferuje też stojaki na rowery i kosze na śmieci. Wszystkie wyroby są wykonane z najwyższej jakości surowców, by służyły przez wiele lat zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym.

More from Julia Bortkiewicz
Pomel
Lampy owadobójcze
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *