Inverter

inventer_glowne_Easy-Resize.com

Inventer - specjalizuje się w tworzeniu systemów fotowoltaicznych

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w tworzeniu systemów fotowoltaicznych oraz szeroko rozumianych technik grzewczych opartych o rozwiązania proekologiczne. Inventer daje Państwu możliwość kompleksowych rozwiązań w zakresie wykorzystania ekologicznych źródeł energii, dzięki którym można uzyskać komfort cieplny we wszystkich pomieszczeniach użytkowych.

Tania energia elektryczna, źródła ogrzewania i przygotowania ciepłej wody oraz rozwiązania pozwalające na oszczędność energii w zakresie utrzymania ogrodu, terenu wokół zakładów (nawadnianie, system pomp do basenów i stawów, oświetlenie wnętrz i terenów zewnętrznych itp.) dają Państwu możliwość zastosowania kompleksowych, ekologicznych i ekonomicznych metod zarządzania.

Wydatki na instalację systemu fotowoltaicznego zwracają się już po paru latach. Czas ten uzależniony jest od dopasowania instalacji do potrzeb obiektu i stopnia bieżącej konsumpcji prądu. Oszczędności w rachunkach za prąd pojawiają się od razu po uruchomieniu instalacji. Zaoszczędzone w ten sposób środki mogą pokryć wydatki poniesione wcześniej na inwestycję lub spłatę rat kredytu zaciągniętego na wykonanie fotowoltaiki. Instalacja będzie stale generować oszczędności dla inwestorów przez nawet kilkadziesiąt lat.

 

Postaw na ekologię razem z firmą Inventer

Zobacz naszą ofertę
inventer_4_Easy-Resize.com
inventer_5_Easy-Resize.com
inventer_6_Easy-Resize.com (3)
inventer_1_Easy-Resize.com