GFS Food Professional, czyli bezglutenowe produkty dla branży HoReCa

Dieta bezglutenowa. Zagadnienie szalenie ważne i aktualne w dzisiejszych czasach. Z przyczyn zdrowotnych konsumenci coraz częściej i chętniej wybierają wysokiej jakości produkty bez glutenu, dzięki którym dobrze się czują i nie muszą rezygnować z dobrze znanych smaków. Czy twój lokal jest na nich gotowy?

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie bezglutenowe propozycje powinny znaleźć się w menu?
– co oferuje firma GFS Food Professional?
– dlaczego polecam współpracę z tą firmą?

Dieta bezglutenowa, czyli jaka?

Jeśli w menu twojego lokalu są już pozycje bezglutenowe, to świetnie. W ten sposób otwierasz się na potrzeby dzisiejszych gości poszukujących zdrowych, ale smacznych rozwiązań. Jeżeli jednak dopiero planujesz wprowadzić bezglutenowe dania musisz wiedzieć, co w tej diecie jest zakazane. Są to przede wszystkim popularne zboża, a więc jęczmień, owies, żyto, pszenica, pszenżyto i orkisz. Należy więc zwracać uwagę na dokładny skład produktów, z których powstają restauracyjne czy barowe dania. 

Pieczywo, płatki śniadaniowe, makarony, a nawet słodycze mogą powodować nie tylko dyskomfort, a nawet poważne problemy zdrowotne gości, dlatego tak ważna jest rzetelna wiedza na temat diety bezglutenowej. Warto zaopatrywać się w wysokiej jakości certyfikowane produkty będące zamiennikami popularnych składników i potraw. Podajesz klientom śniadania? W takim razie w menu nie może zabraknąć bułek i chleba. Słyniesz z pysznych makaronów? Również one powinny znaleźć się w wersji niezawierającej glutenu. Specjalizujesz się w deserach? Zmień mąkę na taką, która będzie bezpieczna dla gości.

Gdzie kupić produkty bezglutenowe?

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu polskiej firmy, znanej z produktów pod marką Incola. Firma działa na rynku od kilkunastu lat, została założona przez specjalistów z dziedziny technologii produkcji bezglutenowej. Produkty marki można kupić na wiele sposobów – zarówno online w partnerskich sklepach internetowych, jak i stacjonarnie, również w popularnych marketach. 

Co dokładnie znajduje się w ofercie? To oczywiście pieczywo, a więc chleb i bułki w wersji jasnej, ciemnej, czy z dodatkiem ziaren. Bogaty asortyment to również makarony – spaghetti, fusilli, penne i inne. Nie brakuje też płatków śniadaniowych i musli, mąk, ciastek i mieszanek, na przykład do przyrządzenia czekoladowego brownie.

Teraz proponuje także wybrane produkty dla branży HoReCa, w większych i bardziej ekonomicznych opakowaniach.

GFS Food Professional

NAJLEPSZE PRODUKTY BEZGLUTENOWE

GFS Food Professional - zaproś do stołu!

Wiesz już, gdzie kupić bezglutenowe produkty do swojego lokalu. GFS Food Professional to godna zaufania firma, która dokładnie kontroluje każdy etap produkcji, abyś miał pewność, że twoi goście otrzymają potrawy przyrządzone z najwyższej jakości składników. Jej potwierdzeniem są atesty, takie jak Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS Food oraz licencjonowany Znak Przekreślonego Kłosa widniejący na produktach. To gwarancja, że żywność bezglutenowa jest odpowiednia dla osób z celiakią, uczuleniem na gluten czy innymi nietolerancjami pokarmowymi. 

 Dla branży HoReCa powstały produkty w dużych opakowaniach: makarony, mąki jednorodne, płatki owsiane czy mix uniwersalny możesz więc kupić w większej gramaturze. Zadbaj o komfort swoich gości i poszerz menu o kolejne, bezglutenowe propozycje lub rozpocznij opracowywanie dań, dzięki którym pozyskasz nowych klientów.

More from Julia Bortkiewicz
Ekologiczne podejście do czystości, czyli poznajemy markę Higiena Serwis
Higiena Serwis to sklep internetowy z produktami przeznaczonymi do higieny i dezynfekcji.
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *