Identyfikatory Harbest, czyli wysokiej jakości oferta dla branży HoReCa

Estetyczne identyfikatory umożliwiają gościom hotelowym i restauracyjnym swobodną komunikację z personelem. Swoim wyglądem powinny nawiązywać do branży lub konkretnej marki, by tworzyć spójną całość z wizerunkiem lokalu. Takie produkty od lat tworzy ceniona firma Harbest.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jak identyfikatory wpływają na samopoczucie gości?
– z jakich materiałów są wykonane identyfikatory Harbest?
– które z nich sprawdzą się w branży HoReCa?

Identyfikatory Harbest - wizytówka twojej firmy

Polscy hotelarze i restauratorzy chętnie inspirują się zachodnim stylem prowadzenia biznesu. Jego właściwości to między innymi indywidualne, a jednocześnie swobodne podejście do obsługi gości. Dzięki temu klienci czują się jak w drugim domu i nie mają problemu z zadaniem pytania, czy wyartykułowaniem swoich potrzeb obsłudze. By móc wprowadzić ten proces do swojego lokalu, warto postawić na estetyczne identyfikatory dla kelnerów, barmanów i recepcjonistów. 

Solidnie wykonana, gustowna plakietka z imieniem i nazwiskiem członka personelu burzy barierę i zachęca do komunikacji. Gość znający dane pracownika twojej firmy czuje się bezpiecznie i może pozwolić sobie na swoistą otwartość gwarantującą poczucie wyjątkowości. Zadbaj o to, by identyfikatory twoich pracowników nawiązywały designem do kolorystyki i wzornictwa wykorzystywanych w lokalu. To ważny element wizerunku marki.

Harbest - wysoka jakość, doświadczenie, rzetelność

Harbest do doświadczony producent identyfikatorów dla różnych branż. Działa na rynku od 2000 roku i zaskarbia sobie zaufanie odbiorców dzięki rzetelności, profesjonalizmowi, fachowemu doradztwu i sumienności. Jako właściciel nowoczesnego parku maszynowego proponuje najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach oraz terminowe wywiązywanie się ze zleceń. Klientami firmy są między innymi przedsiębiorcy z sektora HoReCa, do których niebawem możesz dołączyć również ty. Produkty Harbest są wykonywane z wysokiej jakości materiałów zapewniających możliwość długiego użytkowania bez konieczności częstej wymiany na nowe. 

Wśród nich są między innymi identyfikatory aluminiowe będące kwintesencją elegancji i prestiżu. Ciekawym rozwiązaniem są również identyfikatory akrylowe cechujące się lekkością i możliwością wymiany etykiety w zależności od aktualnych potrzeb. Twojej uwadze polecam też identyfikatory z grawerem, wykonane z solidnego tworzywa sztucznego. Mogą być wykonane w każdym kształcie!

Harbest

Identyfikatory

Identyfikatory Harbest dla branży HoReCa

Personel restauracji i hotelu powinien wyglądać schludnie, ale zarówno odzież, jak i wszelkie dodatki muszą być wygodne i pozwalać na swobodne ruchy. Identyfikatory Harbest warto więc wybrać pod kątem pełnionego stanowiska i zadań, jakie wykonuje na co dzień pracownik. Ważny jest oczywiście ich wygląd. Takie plakietki to wizytówki twojego lokalu, więc wskazane jest, by jak najbardziej odzwierciedlały profil działalności. Osobiście uważam, że świetnie prezentują te o finezyjnych kształtach i w kolorach nawiązujących na przykład do logotypu marki. Hotele i restauracje z motywem przewodnim mogą świetnie wykorzystać identyfikatory jako elementy marketingu. Zostaną zapamiętane przez gości, a to pierwszy krok do skłonienia ich do powrotu w twoje progi.

Identyfikatory Harbest to nie tylko plakietki do noszenia na uniformach i odzieży służbowej. To również produkty na biurko, idealne do postawienia na recepcji. Wyglądają niezwykle estetycznie i nadają lokalowi prestiżu. Zachęcam cię do odwiedzenia strony producenta już teraz, by zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi propozycjami.

More from Julia Bortkiewicz
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *