Hydrostop

Hydrostop_zgłówne_Easy-Resize.com

Hydrostop - wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu na krajowym rynku armatury

Firma od początku powstania w 1995 roku specjalizuje się w dystrybucji armatury sanitarnej przeznaczonej dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak hale sportowe, pływalnie, szkoły, koszary wojskowe, restauracje, hotele, campingi itp.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę włoskiej firmy RIVER specjalizującej się w produkcji tego typu armatury. Od 2009 roku jesteśmy również producentem własnych modeli. Prezentowana przez nas oferta jest rezultatem naszych wieloletnich doświadczeń we wdrażaniu na krajowym rynku armatury spełniającej wysokie wymagania stawiane przez jej użytkowników, a także norm obowiązujących w Unii Europejskiej. W naszej ofercie zwracamy uwagę na wodooszczędność i energooszczędność proponowanej przez nas armatury, a to z kolei przekłada się na konkretne korzyści ekonomiczne dla administratorów obiektów, w których użytkowana jest nasza armatura.

 

Szczególną uwagę przykładamy do zagadnień związanych z ochroną środowiska i redukcją kosztów eksploatacji naszych urządzeń.

Zobacz naszą ofertę
Hydrostop (5)_Easy-Resize.com
Hydrostop (3)_Easy-Resize.com
Hydrostop (4)_Easy-Resize.com
Hydrostop (2)_Easy-Resize.com