Hurtownia Tkanin Stanik

STANIK_GLOWNE_Easy-Resize.com

Hurtownia Tkanin Stanik - dobra relacja z klientami

Dwadzieścia pięć lat doświadczenia w branży pozwala nam poznać i zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, przez ten okres współpracowaliśmy z wieloma instytucjami, przedsiębiorstwami, hotelami i pensjonatami z czego każdy z tych podmiotów zawsze był zadowolony. Najważniejsza dla nas jest dobra relacja z Klientami dlatego też zawsze stoimy frontem do Was i wybieramy rozwiązania takie abyście mogli odnieść jak największą satysfakcję ze współpracy z nami.

Poza kompletami pościeli z kory, bawełny i flaneli znajdziesz tutaj tkaniny pościelowe na metry i całe belki, kołdry antyalergiczne w cenach wyjątkowo atrakcyjnych, prześcieradła bawełniane, jersey, frotte, z gumką i bez gumki, poduszki antyalergiczne do użytku domowego jaki do hoteli i pensjonatów a także zasłony, obrusy, ręczniki. Cały asortyment wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników. Oprócz pościeli, Stanik to również rozwiązania takie jak ręczniki oraz prześcieradła. W naszej ofercie znajdziecie idealne rozwiązania dla każdego! Nasze tkaniny sprawdzą się w warunkach hotelowych, jak i domowych. Oprócz tego, proponujemy również kołdry oraz poduszki w szerokiej gamie rozmiarów.

Zapraszamy do współpracy hotele, pensjonaty, domy wczasowe, szpitale, Domy Pomocy Społecznej, wszystkie instytucje państwowe, pozostałe firmy sektora prywatnego oraz gorąco zachęcamy do zakupów Klientów indywidualnych. Składając zamówienie w sklepie hurtowniastanik.pl gwarantujemy Tobie profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji.

Zobacz naszą ofertę
stanik_4_Easy-Resize.com
stanik_3_Easy-Resize.com
stanik_2_Easy-Resize.com
stanik_5_Easy-Resize.com
stanik_1_Easy-Resize.com