Grano

Grano - Z myślą o zachowaniu jak najlepszej wartości odżywczej

Coraz łatwiej kupić różnorodną żywność bezglutenową, to radośnie brzmiący fakt. Niestety, jakość i skład większości produktów na rynku pozostawiają wiele do życzenia – mocno przetworzone, masowe wyroby pełne soli, cukru i szkodliwych polepszaczy to prosta droga do niedoborów, niestrawności i innych kłopotów zdrowotnych.

Jesteś tym, co jesz! Ta maksyma napędza do działania nasz zespół pasjonatów, którzy lwią część życia spędzili zdobywając doświadczenie i wiedzę w zakresie zdrowego żywienia. Dzięki ich pracy możemy zapewnić, że wszystkie produkty w ofercie sklepu Grano opracowane zostały z myślą o zachowaniu jak najlepszej wartości odżywczej i doskonałego smaku, z pełną gwarancją bezpieczeństwa osób na dietach wykluczających gluten.

Kontrola nad jakością

Własne młyny, ciągi produkcyjne i laboratorium zapewniają 100% kontroli nad jakością. Stale ulepszamy nasze produkty stosując wyłącznie najwyższej jakości, bezpieczne surowce od zaufanych partnerów oraz najnowszą wiedzę naukową. To dlatego z naszymi mąkami wszystko wychodzi lepiej, a dzięki gotowym mieszankom piekarniczym możesz codziennie jeść świeży bezglutenowy chleb przygotowany w domu w kilka chwil – bez żadnych obaw o zdrowie! Wielu mówi, że nasz jest najlepszy na rynku 😉

 

Zobacz naszą ofertę
  • Niedźwiady 59A
  • 62-800 Kalisz
  • tel. 62 764 29 21
  • tel. 531 755 298
  • biuro@grano.pl