Gospodarstwo Zielenica, czyli ryby ze stawu prosto na stół

Świeże, wędzone, podane efektownie w całości lub w formie soczystych filetów. Ryby kuszą turystów do odwiedzenia nieznanych dotąd restauracji. Warto więc postarać się, by mieli powód, by powrócić po nowe smaki.

Z tego artykułu dowiesz się:

– gdzie kupić wysokiej jakości ryby?
– jakie produkty oferuje Gospodarstwo Rybne Zielenica?
– dlaczego warto im zaufać?

Zielenica — miejsce z tradycjami

Gospodarstwo Rybne Zielenica to jedyna w Polsce, certyfikowana bio hodowla pstrąga. Powstała w 2001 roku z pasji i miłości do przyrody. W krystalicznie czystej wodzie stawów pływają ryby żyjące w higienicznym, przyjaznym środowisku. To dlatego są tak smaczne i doskonale prezentują się na stołach. 

Gospodarstwu przyświeca idea „from farm to table”, więc naturalnym krokiem było powstanie przetwórni ryb, która dzisiaj przyciąga kolejnych klientów zachwyconych wysoką jakością produktów. Ty również możesz stać się jednym z nich. Urzekaj swoich gości niepowtarzalnym smakiem, eksperymentuj z przepisami i odkrywaj nowe pokłady kulinarnej pasji. 

Ultraświeże, naturalne produkty

Tylko takie znajdziesz w sklepie internetowym Gospodarstwa Rybnego Zielenica. Dziwi cię fakt, że świeże ryby możesz kupić online? To nowoczesne podejście, które spotyka się z wyłącznie pozytywnym odzewem. W końcu najwyższa jakość spotyka się z modernizmem, który wymaga gwarancji wygody i poświęcenia minimalnej ilości czasu na zrobienie zakupów. To co dokładnie czeka, by pojawić się na stole?

Świeże ryby. Hodowane i karmione naturalnie, więc ich smak przypomina mięso dzikich ryb. Są odławiane w dniu zamówienia, więc masz gwarancję maksymalnej świeżości. W sklepie możesz zamówić jesiotra syberyjskiego i pstrąga tęczowego w formie patroszonych tuszek i ręcznie ciętych filetów.

Wędzone ryby. Również pstrąg tęczowy i jesiotr syberyjski. Naturalne, wędzone na gorąco, ręcznie patroszone lub cięte na filety. Pełne niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Kawior. Ekskluzywna ikra z pstrąga tęczowego, wędzona na gorąco lub delikatnie osolona. Superświeża, sprężysta, jędrna. Jest schłodzona i wysyłana w jednorazowych opakowaniach.

Zielenica

Naturalna hodowla pstrąg

Dlaczego kucharze kochają Zielenicę?

Bo otrzymują ultraświeże, ultranaturalne ryby i kawior w ultraszybkim czasie. Koncepcja „ze stawu na stół” gwarantuje najwyższą jakość, która przyciąga gości restauracyjnych. Gospodarstwo Rybne Zielenica stale się rozwija, proponując nowe rozwiązania ułatwiające pracę kucharzy. Nie skupia się wyłącznie na rybach, choć to oczywiście jej sztandarowe produkty. Załoga chętnie przystaje na prośby swoich klientów, więc wędzi masło, miód, skóry i rybie kręgosłupy. Pozyskuje wątróbki i hoduje raki.

Co jeszcze pojawi się w Gospodarstwie? Jakie nowości na nas czekają? Odwiedzaj regularnie stronę internetową Zielenicy, by być na bieżąco. Zacznij od pierwszego zamówienia już teraz, by zaoferować gościom wysokogatunkowe przysmaki z certyfikowanej bio hodowli.

 

More from Julia Bortkiewicz
Klimeko, czyli jak wyciągnąć z mleka to, co najlepsze
Klimeko to przetwórnia mleczna produkująca ekologiczną żywność. Do wytwarzania nabiału nie używa...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *