Germstar

Germstar - profesjonalny system dezynfekcji rąk

Germstar to profesjonalny system dezynfekcji rąk. Zadbaj o zdrowie w firmie ograniczając ryzyko zarażeniem COVID-19, grypą, WZW A i innymi chorobami wywoływanymi przez wirusy, bakterie i grzyby. GERMSTAR NORO jest zarejestrowanym w Polsce skutecznym, wszechstronnie przebadanym preparatem biobójczym o właściwościach pielęgnujących delikatną skórę dłoni. Germstar NORO zwalcza 99,99% mikroorganizmów.

Bezdotykowy system dezynfekcji rąk

System Dezynfekcji Rąk Germstar to bezdotykowe, bezgłośne dozowniki, dostępne w wielu wariantach konfiguracyjnych oraz wymienne wkłady z preparatem biobójczym Germstar NORO. System jest w pełni automatyczny i autonomiczny.

Innowacyjny dozownik wykorzystuje czujnik ruchu na podczerwień i nie ma żadnych ruchomych części co sprawia, że jest bezawaryjny i działa całkowicie bezgłośnie. Dzięki zastosowaniu zasilania bateryjnego, dozownik Germstar może być zainstalowany w dowolnym, wygodnym dla użytkownika miejscu. Przezroczysta obudowa dozownika umożliwia użytkownikowi sprawdzenie poziomu płynu bez potrzeby otwierania urządzenia.

Najważniejsze cechy systemu

Wystarczą trzy małe dawki płynu dziennie, zwalczyć 99,9 % mikroorganizmów na dłoniach. Gdzie można skutecznie zastosować system dezynfekcji dłoni?
Wszędzie gdzie przebywają ludzie i gdzie ważne jest zapobieganie zarażeniom – w domach, biurach, hotelach, call centers, szkołach, przedszkolach, centrach fitness, przychodniach czy domach opieki.

Najważniejsze cechy systemu: Germstar NORO to zarejestrowany w Polsce środek biobójczy, Zwalcza 99,99% bakterii, wirusów i grzybów, Ma konsystencję płynu – nie klei się i nie zostawia śladów, Jest wydajny – skuteczna dawka to jedynie 0,7 ml, Jeden wkład (poj. 946 ml) wystarcza nawet na 1350 aplikacji, 100% wykorzystania preparatu, Nawilża skórę dłoni, Pozostawia na skórze warstwę ochronną, Nietestowany na zwierzętach, Ma przyjemny, delikatny zapach, Działa bezdotykowo, Pracuje całkowicie bezgłośnie, Jest zasilany bateryjnie, Jest bezawaryjny – brak ruchomych części, Ma unikalny design i wiele możliwości konfiguracyjnych