GASTROPAK

GASTROPAK - indywidualne podejście do każdego Klienta

Od ponad 20 lat współpracujemy z renomowanymi producentami opakowań i środków utrzymania czystości, dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Naszą domeną jest indywidualne podejście do każdego Klienta, a zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie gwarantuje naszym partnerom sprawną i pełną obsługę. Śledząc najnowsze trendy i kierunki rozwoju branży zapewniamy dostęp do szerokiej gamy nowoczesnych produktów.

Nasza oferta

Transport, przechowywanie oraz serwowanie żywności wymaga używania produktów zgodnych z obowiązującymi standardami. Od 1992 roku współpracujemy z renomowanymi producentami opakowań i naczyń jednorazowych, środków utrzymania czystości oraz chemii gospodarczej, dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Opakowania i naczynia jednorazowe polecamy firmom świadczącym usługę cateringu, dowozu pizzy lub prowadzącym inny rodzaj działalności gastronomicznej. W naszej ofercie można znaleźć m.in. opakowania cukiernicze oraz pudełka do pizzy. Proponujemy także biodegradowalne pudełka ekologiczne.

Chemia gospodarcza

Kwestia właściwej higieny jest jedną z głównych restrykcji w branży gastronomicznej. Dbanie o porządek znacznie ułatwiają środki utrzymania czystości. Nasza chemia gospodarcza również dostosowana jest do wytycznych branży i posiada niezbędne certyfikaty.

  • 42 640 26 51