ESunbed

ESunbed - dystrybucja naturalnych produktów z drewna

Jesteśmy firmą skoncentrowaną na innowacyjnej produkcji oraz dystrybucji naturalnych produktów z drewna i metalu dla domu i ogrodu. Dzięki naszym Partnerom Handlowym (Castorama, B&Q, ScrewFix, Praktiker, Makro) możemy budować zaufanie oraz zadowolenie klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Francji i wielu innych krajach.

Najwyższa jakość

Wszystkie produkty oferowane przez ESunbed Polska, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa (CE, TUV). Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty posiadały najwyższą jakość i spełniały najbardziej rygorystyczne normy, a to wszystko dla zadowolenia Klientów.

Nasze produkty: leżaki, meble ogrodowe, donice drewniane, cieszą się uznaniem na rynkach całej Europy.

Idealny produkt dla wymagających klientów

Leżak drewniany do łatwego, samodzielnego montażu, Wykonany z drewna bukowego o najwyższych parametrach jakościowych. Idealny produkt dla wymagających klientów na rynku tradycyjnym i nowoczesnym. Łatwy w transporcie i magazynowaniu, co zdecydowanie obniża koszty redystrybucji. Każdy klient może u nasz zamówić leżak reklamowy, dedykowany. Przygotujemy projekt graficzny oraz wykonamy nadruk w formie cyfrowej.

  • ESunbed Polska
  • 30-798 Kraków
  • ul. Topazowa 8/72 Polska