Elkamino Dom

ELKAMINO_GLOWNE_Easy-Resize.com

Elkamino dom - producent i dystrybutor wysokiej jakości materiałów

Elkamino dom to producent i dystrybutor wysokiej jakości materiałów wykończeniowych pozwalających tworzyć unikalne aranżacje wnętrz. Naszym flagowym produktem jest cegła dekoracyjna używana jako okładzina ścienna i materiał do pokrywania detali architektonicznych. Ozdobna cegła do wnętrz występuje też w formie płytek podłogowych. W ofercie znajdują się ponadto płytki tarasowe ceglane, beton architektoniczny, kamień elewacyjny i tym podobne produkty. Ponadto sprzedajemy akcesoria i chemię do ich montażu oraz impregnacji.

Wysoka jakość wszystkich oferowanych produktów przekłada się na trwałość gotowych aranżacji oraz ich wyrafinowany wygląd. Aranżacje z wykorzystaniem cegły na ścianę cieszą się coraz większą popularnością w branży wnętrzarskiej i mogą być wykorzystywane zarówno w domach, jak i budynkach publicznych. Cegiełki na ścianę dostępne są w różnych wzorach i kolorach, co przekłada się na praktycznie nieograniczone możliwości dekoratorskie. Dbamy o to, aby proponowane przez nas rozwiązania były stylowe i wpisywały się w najnowsze trendy architektoniczne. Materiały takie jak cegła ścienna oraz cegła dekoracyjna na ścianę obecnie cieszą się dużym powodzeniem, ponieważ świetnie komponują się z wnętrzami urządzonymi w najmodniejszych stylach. Klasyczna czerwona cegła dekoracyjna będzie stanowić wspaniałe tło do aranżacji industrialnej i nowoczesnej, ale także minimalistycznej czy skandynawskiej, szczególnie takiej z elementami rustykalnymi.

Cegła naścienna o odpowiednio dopasowanej barwie i teksturze, może stworzyć niepowtarzalny nastrój i w ciekawy sposób urozmaicić nawet surowe wnętrze. Takie rozwiązanie nie jest już przeznaczone jedynie do surowych aranżacji w stylu loftowym, gdzie królowała czerwona cegła. Obecnie nawet eleganckie i nowoczesne przestrzenie są wzbogacane o elementy dekoracyjne z cegły na ścianę, a cegła dekoracyjna do wnętrz staje się coraz częstszym gościem w naszych domach i miejscach pracy.

 

Cegła na ścianę to uniwersalny dodatek dekoracyjny do każdego wnętrza, sprawdź, co proponujemy!

Zobacz naszą ofertę
ELKAMINO_3_Easy-Resize.com
ELKAMINO_2_Easy-Resize.com
ELKAMINO_1_Easy-Resize.com
ELKAMINO_4_Easy-Resize.com
ELKAMINO_5_Easy-Resize.com
  • Ul. Średnia 33
  • 05-822 Milanówek
  • tel. 602 292 707
  • tel. 509 477 779
  • tel. 509 477 770
  • tel. 22 724 42 25
  • biuro@elkaminodom.pl