Elgastro

ES_GASTRO_GLOWNE_Easy-Resize.com

Elgastro - gwarancja trwałości oraz funkcjonalności

W żadnej profesjonalnej kuchni nie powinno zabraknąć nowoczesnych mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Szczególnie takich, które nie tylko wyglądają estetycznie i doskonale komponują się z resztą wyposażenia, ale także gwarantują wytrzymałość i niezawodność. Nasza oferta obejmuje meble gastronomiczne przeznaczone dla lokali usługowych. Kompleksowo zaopatrują się u nas pizzerie, stołówki, restauracje i bary.

Przygotowaliśmy także propozycję dla cukierni i piekarni oraz specjalistyczne wyposażenie dla budek fast food i food trucków. Nasze produkty powstają ze stali nierdzewnej, która spełnia wszystkie wymogi prowadzenia profesjonalnej kuchni, niezależnie od jej profilu. Gwarantują trwałość oraz funkcjonalność użytkowania na co dzień.

Z myślą o potrzebach naszych klientów

Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Dzięki temu z łatwością dopasujesz sprzęt do wielkości oraz potrzeb swojego lokalu. Kupisz u nas również okapy wyposażone w filtry przeciwtłuszczowe, niezbędne w każdym zapleczu kuchennym. Posiadamy też wyposażenie dedykowane do niskich pomieszczeń, które sprawdzi się doskonale w food truckach, jak i modele bardziej przyścienne i centralne, zaprojektowane do większych przestrzeni.

Meble na wymiar

W naszym asortymencie umieściliśmy także stoły gastronomiczne w różnych wariantach. Wiemy, że są niezbędnym elementem kuchni, dlatego też zadbaliśmy o ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Pamiętamy o tym, jak ważny jest porządek w miejscu pracy, zwłaszcza tak wymagającym jak lokal gastronomiczny. Solidne szafy przelotowe i regały magazynowe pozwolą Ci na przechowywanie naczyń i sprzętu oraz produktów spożywczych. Znajdziesz u nas również niezbędne akcesoria, zlewy oraz wyposażenie z outletu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy także meble wykonywane na wymiar, abyś skutecznie mógł zagospodarować przestrzeń swojej kuchni. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego lokalu i przygotujemy indywidualne zamówienie. Zapewnij swojej kuchni profesjonalny wygląd!

ES_GASTRO_meble gastronomiczne (3)_Easy-Resize.com
ES_GASTRO_meble gastronomiczne (1)_Easy-Resize.com
ES_GASTRO_meble gastronomiczne (5)_Easy-Resize.com