Ekmek

EKMEK_GLOWNE_Easy-Resize.com

Ekmek - najlepsza jakość

Pita zawsze była wszechobecna na stołach w krajach Bliskiego Wschodu. W ostatnich latach można zauważyć wzrost zainteresowania tym wypiekiem w innych częściach świata. Ze względu na to, że każdy z regionów charakteryzuje się unikalnymi przepisami i smakami, istnieje niekończąca się lista chlebów Pita do wypróbowania. Jednak nie wszystkie odmiany chleba Pita są zdrowe, a te które są pożywne, nie będą posiadać Twojego ulubionego smaku.

Dlatego przedstawiamy “EKMEK”. W Ekmek, najlepsza jakość i obsługa są naszym priorytetem. Od lat współpracujemy z hurtowniami i restauracjami, aby dostarczać mieszkańcom całej Europy i Polski świeżo upieczony chleb pita prosto na talerz. Połączyliśmy przepisy kilku pokoleń, aby stworzyć przepyszny smak oraz zapach chleba, jakiego jeszcze nie próbowałeś/aś! Ciasto przygotowywane jest zgodnie z recepturą zakładową. Zależy nam, aby gotowy produkt posiadał czystą etykietę dlatego nie używamy gotowych mieszanek piekarskich oraz sztucznych dodatków. Nasza misja, to dostarczanie klientom Pity, która smakuje tak, jakby dopiero została wyjęta prosto z pieca.

Każdy nasz chleb Pita jest zamknięty w ekologicznym opakowaniu, które pozwala zachować smak i świeżość, zapewniając wilgotny, miękki smak już po pierwszym kęsie. Wytwarzany z całkowicie naturalnych składników i najlepszej mąki, nasze Chleby Pita zapewniają wartości odżywcze, nie tracąc przy tym ulubionego smaku. Współpracujemy z firmami logistycznymi, upewniając się, że Twoja Pita zostanie dostarczona prosto do Ciebie w całej Europie.

Zobacz naszą ofertę
EKMEK_4_Easy-Resize.com
EKMEK_1_Easy-Resize.com
EKMEK_2_Easy-Resize.com
EKMEK_3_Easy-Resize.com
  • Al. Krakowska 8
  • 05-552 Wola Mrokowska
  • tel. +48 577 555 418
  • tel. +48 730 537 025
  • Info@ekmek.pl