Dozowniki do mydła i dezynfekcji Faneco – dlaczego warto?

Dozowniki do mydła i dezynfekcji stały się jednym z niezbędnych elementów higieny w czasie pandemii. Dziś, gdy widmo choroby zostaje nieco oddalone, goście hotelowi i restauracyjni wciąż doceniają możliwość skorzystania z higienicznych dozowników. Warto zamontować je w swoim lokalu, by podarować klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. A dlaczego polecam właśnie produkty Faneco?

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym charakteryzuje się dozownik wysokiej jakości?
– jakie zalety mają dozowniki marki Faneco?
– jakie rodzaje proponuje producent?

 

Dozowniki do mydła i dezynfekcji w twoim lokalu

Dozownik to urządzenie służące do bezpiecznego i higienicznego dozowania płynów, takich jak mydło czy środek dezynfekujący. Produkty marki Faneco są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach – od niewielkich podblatowych po większych do montażu na ścianie. Wszystkie jednak służą temu samemu celowi – zapewnieniu bezpiecznego i higienicznego dawkowania środków czystości prosto na dłonie klientów.

Dozowniki dostępne w ofercie firmy Faneco są wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów, co świadczy o ich wysokiej jakości. Przy tym nie można im odmówić estetycznego wyglądu. Dyskretny, ponadczasowy design sprawia, że sprawdzą się zarówno w toaletach ekskluzywnych restauracji, jak i w pomieszczeniach hotelowych. Są funkcjonalne, łatwe w obsłudze i pozwalają w szybki, sprawny sposób umyć oraz zdezynfekować dłonie w każdym momencie.

Dlaczego polecam dozowniki marki Faneco?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w dozownik do mydła i dezynfekcji Faneco. Wiesz już, że prezentują się wyjątkowo estetyczne. Na jakie inne walory zwróciłam jeszcze uwagę?

Higiena – dozownik zapewnia bezpieczne i higieniczne dozowanie środków czystości. Dzięki temu twoi goście unikają bezpośredniego kontaktu z substancjami dezynfekującymi i myjącymi, co minimalizuje ryzyko infekcji.

Oszczędność – używanie dozownika pozwala na dokładne odmierzanie ilości płynu, co minimalizuje straty i pozwala na oszczędność.

Wygoda – dozownik jest wygodny w użytkowaniu i łatwy w obsłudze. Dzięki temu każdy może go używać, bez względu na wiek czy umiejętności.

Ekologia – dozownik Faneco jest bardziej ekologiczny niż tradycyjne butelki i opakowania, które zwykle trzeba wyrzucać po użyciu.

Faneco

Dozowniki

Dozowniki do mydła i dezynfekcji Faneco - które wybrać?

Producent oferuje zarówno dozowniki manualne, jak i automatyczne. Pierwszy rodzaj to klasyczne, wygodne w użytkowaniu produkty. Wystarczy wcisnąć pompkę, by przedmiot podał porcję mydła lub płynu. Są dostępne w różnych kolorach, między innymi w odcieniu ponadczasowej bieli czy eleganckiej czerni. Ich montaż jest dziecinnie prosty – poradzi sobie z nim absolutnie każdy. Taki dozownik jest często wybierany przez przedstawicieli branży HoReCa ze względu na atrakcyjne ceny i przyjemny dla oka wygląd.

Faneco proponuje też bezdotykowe dozowniki automatyczne. To gwarancja zachowania wysokiej higieny w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Idealne między innymi do restauracji, gdzie w ciągu dnia przewijają się setki, a nawet tysiące gości oczekujących możliwości umycia czy zdezynfekowania rąk przed posiłkiem. Jeśli nie masz pewności, który z modeli najlepiej sprawdzi się w twoim biznesie, skontaktuj się z fachowcami z firmy Faneco. Odpowiedzą na twoje pytania i pomogą dobrać produkt spełniający potrzeby twojej branży.

 

More from Julia Bortkiewicz
Aplauz – profesjonalne rozwiązania audio
Aplauz Sp. z o. o. jest renomowanym dostawcą profesjonalnych rozwiązań audio.
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *