CHEF-X od Heinzelmann, czyli gotuj mądrzej i szybciej

Wysokiej jakości sprzęt to niezbędny pomocnik w każdej profesjonalnej kuchni. Najlepiej jest zaprosić do niej wielofunkcyjne urządzenie, które gwarantuje wydajność i oszczędność czasu.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jaki sprzęt polecają profesjonalni kucharze?
– jakie funkcje ma CHEF-X?
– dlaczego warto go mieć w swojej kuchni?

CHEF-X od Heinzelmann w najlepszych kuchniach

Mądrego to warto posłuchać 🙂 Jeśli z chęcią przyjmujesz rady doświadczonych kucharzy, z pewnością docenisz fakt, że możesz poznać ich rekomendacje dotyczące urządzenia kuchennego. CHEF-X jest polecany między innymi przez Dawida Grucla — szefa kuchni, który wyczarowuje zdrowe posiłki dla Narodowej Reprezentacji Polskiej Siatkówki. Jak powszechnie wiadomo, nasi sportowcy doskonale radzą sobie na Mistrzostwach, a odpowiednio dobrana dieta to jeden z czynników budujących ich sukcesy.

 

Ten wielofunkcyjny sprzęt jest używany również przez Wojciecha Bartczaka, szefa kuchni i zwycięzcy 5 edycji Hell’s Kitchen Polska. Wystarczy obejrzeć jeden odcinek show, by wiedzieć, że uczestnicy są poddawani ogromnej presji czasu, więc jego oszczędność jest kluczowa. CHEF-X polecają też inni znamienici profesjonaliści. Ich pozytywna opinia to gwarancja twojego codziennego komfortu pracy.

Co potrafi CHEF-X?

Prościej byłoby zapytać, czego nie jest w stanie zrobić 😉 Pomoże w ekstremalnych sytuacjach, gdy potrzebujesz dać ujście swojej kreatywności pomimo szybko płynącego czasu i gości czekających w sali restauracyjnej. Urządzenie blenduje, sieka, mieli, a nawet homogenizuje. Używaj go do emulgowania, karmelizowania i przygotowywania musów o delikatnej, kremowej konsystencji. Twórz warzywne lub owocowe purée, zachwycające smakiem i aromatem. 

 

Jak widzisz, CHEF-X ma wiele zalet, z których możesz korzystać na co dzień. Z jego pomocą zrobisz świeże, zdrowe soki i idealnie wymieszasz składniki. Ubijaj śmietanę, gotuj i wędź na zimno bez konieczności używania kilku, a nawet kilkunastu różnych urządzeń. Heinzelmann zadbał o to, by kuchnia stała się przyjemnym miejscem inspirującej pracy.

 

Heinzelmann CHEF-X

Profesjonalny sprzęt.

Szybko, sprawnie, innowacyjnie

Tak gotuje się w nowoczesnym stylu! CHEF-X to łatwe w użyciu urządzenie z systemem cichego ultrawydajnego chłodzenia. Ma praktyczną, przezroczystą nasadkę z LEDowym światłem i ergonomiczną pokrywkę z uchwytami, które doskonale leżą w dłoniach. Ostrza powlekane solidnym tytanem zapewniają sprawną pracę w każdych warunkach. Warto zwrócić uwagę też na serce urządzenia — mocny, wydajny silnik to jeden z sekretów niezawodności tego sprzętu.

 

Nie można odmówić mu również walorów estetycznych. Modernistyczny design jest przyjemny dla oka i świetnie prezentuje się na kuchennym blacie. CHEF-X już niebawem może stać się twoją prawą ręką i odciążać cię w czasochłonnych czynnościach.

 

More from Julia Bortkiewicz
Sól morska MALDON — wszystko, co musisz o niej wiedzieć
Sól morska MALDON to jedna z najchętniej wybieranych przypraw przez kucharzy.
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *