Ceba Baby

CebaBaby-główne_Easy-Resize.com

Ceba Baby - produkty i akcesoria dla niemowląt

Ceba Baby to sklep internetowy z produktami i akcesoriami dla niemowląt, który dba o bezpieczeństwo Maluszków oraz zadowolenie Rodziców. Polska marka z wieloletnią tradycją, będąca liderem na rynku europejskim w produkcji przewijaków dla dzieci. W swojej ofercie firma posiada wszystkie niezbędne produkty do skompletowania wyprawki dla niemowlaka.

Ciekawą propozycją jest Cebuszka® – opatentowany produkt wielofunkcyjny. Ta relaksacyjna poduszka to niezbędne wyposażenie w podróży i pomoc do zastosowania w domu. Wanienki dla dzieci, poduszki oraz przewijaki to nie wszystko. W sklepie mamy również drobniejsze akcesoria, takie jak termoopakowania na butelki. Koniec z martwieniem się o temperaturę napoju dla dziecka!

W asortymencie Ceba Baby są także płaskie przewijaki na komodę, dostępne w wielu wzorach i rozmiarach. Ich użytkowanie możliwe jest na niemal dowolnym twardym podłożu. Sprawdzą się jako dodatek do komody z dziecięcymi akcesoriami, wyposażonej w miejsce na przewijak. Folia, zastosowana do ich produkcji, ma stosowne atesty i jest bezpieczna dla dziecka. Chcesz, aby Twoje dziecko podczas przewijania leżało na miękkiej, przyjaznej tkaninie, a nie chłodnej folii? Nie musisz więc męczyć się ze zjeżdżającymi, zwijającymi się pieluchami tetrowymi. U nas znajdziesz kolorowe pokrowce na przewijaki, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Pomaga w tym wszyta gumka, która dodatkowo utrzymuje pokrowiec na miejscu.

Zobacz naszą ofertę
CebaBaby_Easy-Resize.com
CebaBaby-niemowlę (1)_Easy-Resize.com
CebaBaby (2)_Easy-Resize.com
CebaBaby-niemowlę_Easy-Resize.com