Blachodachówki GERARD – sprawdzamy wszystkie możliwości

GERARD to firma z tradycjami. Działalność produkcyjną zaczęła ponad 60 lat temu, by dzisiaj oferować najwyższej jakości blachodachówki z posypką z kamienia naturalnego. Jako wynalazca tej innowacyjnej technologii nie ma sobie równych, o czym doskonale wie ;) Dlatego na swoje produkty daje aż 50-letnią gwarancję!

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym wyróżnia się technologia blachówek stalowych GERARD?
– jakie produkty czekają w ofercie?

Blachodachówki GERARD z posypką

W czym tkwi ich sekret? Zapewne w tym, że tutaj żadnej tajemnicy… nie ma. Wszystkie ciekawe informacje są dostępne na stronie www.gerardroofs.pl. GERARD jako autor technologii blachodachówek z posypką wykorzystuje do ich produkcji warstwę ochronną z aluminium-cynku na stalowej bazie. Dzięki temu są z jednej strony lekkie, a z drugiej niezwykle wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i korozję. Cechują się długą żywotnością, więc taka jednorazowa inwestycja będzie cieszyć twoje oczy przez wiele lat. W końcu motto marki to „Dachy GERARD na całe życie!”.

Warto zwrócić uwagę na wyjątkową fakturę dachówek. Jest wykończona drobinami kamienia naturalnego i akrylowym szkliwem, co w efekcie daje zjawiskowy, błyszczący efekt. Produkty są dostępne w różnych kształtach i kolorach, by dać ci wybór, dzięki któremu twój dom będzie odzwierciedlał charakter domowników. 

Gerard

Dachy na całe życie.

Stalowe dachówki GERARD - do wyboru, do koloru

Ciekawią cię propozycje blachodachówek GERARD? Zanim odwiedzisz stronę, by poznać więcej szczegółów, pozwól, że przedstawię ci wszystkie możliwości w pigułce. Z tą wiedzą sprawniej podejmiesz ostateczną decyzję.

  • GERARD CLASSIC. Idealne do budynków narażonych na silne wiatry, zmienne warunki atmosferyczne, hałas, ogień, a nawet gradobicie i  trzęsienia ziemi. Sprawdzą się też na wysłużonych i słabych konstrukcjach więźby dachu. To prawdziwi mocarze, przy czym nie można im odmówić uroku. Są dostępne w kilkunastu kolorach.
  • GERARD DIAMANT. Podobnie jak w przypadku poprzedniej propozycji, ta również gwarantuje niezwykłą trwałość i odporność. Jest inspirowana jednym z najtwardszych materiałów znanych ludzkości. Robi wrażenie 🙂 
  • GERARD HERITAGE. Jest w ofercie firmy od 1968 roku, co zapewnia jej wyjątkową solidność i uniwersalność. Z rzeźbionym profilem nawiązującym do tradycyjnych dachówek z terakoty. Świetne do klasycznych budynków i dostępne w kilkunastu wariantach kolorystycznych.
More from Julia Bortkiewicz
JOGO — jakość i tradycja na polskich stołach
JOGO — Łódzka Spółdzielnia Mleczarska to firma z wieloletnim doświadczeniem.
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *